AB Studio, s.r.o. ohlašuje nárůst tržeb v roce 2008 o 10,5%

Společnost AB Studio, s. r. o. ohlásila v minulém roce obrat více než 139 mil. CZK, což odpovídá meziročnímu nárůstu 10,5%. S ohledem na skutečnost, že prodej společnosti AB Studio je z 95% orientován na dodávky CAD softwaru do oblasti stavebnictví, potvrzuje dosažený výsledek vedoucí úlohu společnosti ve svém oboru na českém trhu. Společnost AB Studio uspořádala v minulém roce již 15.ročník soutěže
Stavební CAD projekt, úspěšné bylo Setkání zákazníků a nelze opominout dnes již standardně využívané AB Fórum. Pan Jiří Bendl, jednatel společnosti AB Studio velmi dobré výsledky za minulý rok komentuje takto: „Osobně vidím dva důvody našeho růstu — nabízíme ucelené portfolio kvalitních produktů společností Autodesk, AB Studio a GRAITEC, a zároveň se snažíme poskytovat našim zákazníkům kvalitní průběžnou technickou podporu. Měsíčně evidujeme na 250 návštěv našich techniků přímo u zákazníka. Ukazuje se, že i když se jedná o poměrně nákladný servis, zdaleka ne vše se dá vyřešit pomocí telefonu nebo internetu.“ AB Studio, které příští rok oslaví 20 roků své existence, chce také v tomto roce navázat na úspěchy z minulých let a v tomto ohledu drží palce především všem svým zákazníkům.

O společnosti AB Studio
Společnost AB Studio působí na našem trhu od roku 1990 a od roku 2003 je součástí mezinárodní skupiny GRAITEC Group a.s.. Nabídka je orientována především na dodávky grafických pracovišť pro architektonické ateliéry a projekční kanceláře včetně souvisejících služeb.
Společnost AB Studio uspokojuje požadavky zákazníků vývojem vlastního systému CADKON, který se s více než 10.000 instalacemi v ČR a SR řadí k nejrozšířenějším. Ke strategickým partnerům v oblasti softwaru patří především firma Autodesk, která každoročně potvrzuje kvality AB Studia oceněním Autodesk Top Dealer AEC a Autodesk Authorized Value Added Reseler.

Zdroj: TZ AB studio, 26.01.2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*