ADT zahájí přímé působení v České republice a na Slovensku

Fotogalerie ke článku (1)

ADT logo

ADT logo
Celá fotogalerie (1)

ADT, přední evropský poskytovatel elektronických protipožárních a bezpečnostních řešení a člen koncernu Tyco International, zahájilo v lednu 2008 přímé obchodní a servisní působení v České republice i na Slovensku, a zkvalitní tak služby poskytované svým zákazníkům.

Více než 10 let ADT spolupracovalo s Olympo Controls jako jeho bezpečnostní partner. Olympo Controls byl v roce 2003 získán společností Honeywell, která byla distributorem renomovaných světových značek Tyco jako jsou Sensormatic®, American Dynamicsâ?¢, Intellex® a dalších.
 „Toto partnerství bylo jistě úspěšné, ale rozhodli jsme se změnit naši strategii pro Českou republiku a Slovensko. Proto jsme naši smlouvu s Olympo Controls ukončili a vytvořili jsme přímou strukturu ADT, která zajistí reprezentativní síť služeb, pokrývající trh v České republice i na Slovensku," říká Zdeněk Zuzánek, jednatel a ředitel protipožárních a bezpečnostních služeb Tyco v ČR a na Slovensku.
ADT poskytuje v řadě evropských zemí přímé služby koncovým zákazníkům v maloobchodě, komerční sféře i v sektoru bydlení. „ADT je největší světová společnost v oblasti elektronické bezpečnosti, chránící více než 7 miliónů zákazníků po celém světě a 8 z 10 globálních maloobchodních řetězců. Nejsme známí pouze díky našim produktům, ale rovněž jako přední společnost, zabývající se instalací, monitoringem a službami," dodává Z. Zuzánek. „V této souvislosti jsme se rozhodli změnit obchodní model v ČR a na Slovensku. Chceme být našim zákazníkům blíž a poskytnout jim ještě lepší a pokročilejší úroveň služeb."
Po celém světě ADT působí v 50 zemích a zaměstnává 57 tisíc lidí, včetně 20 tisíc vysoce kvalifikovaných techniků. V Evropě ADT operuje přímo v 19 zemích, včetně Německa, Rakouska, Maďarska a Polska.
„Zákazníci se nemusí obávat, přechod od Olympo Controls k ADT bude hladký a bezproblémový, a mnozí z klíčových zaměstnanců Olympo přechází do ADT týmu. Ručíme za to, že dosavadní vztahy a úroveň služeb budou zachovány a v budoucnu ještě zdokonalovány," uzavírá Zdeněk Zuzánek.
 
Zdroj: Tisková zpráva ADT, 11. 2. 2008
Pro více informací navštivte www.adtemea.com.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*