AGC jako hlavní partner konference – Šetrné budovy 2012

Konference proběhne 10. května 2012 v pražském hotelu Clarion. Na konferenci se představí špičková stavební a technologická řešení pro úspory energií, řada zahraničních hostí i předních českých expertů.


 

Přeji dobrý den všem,
 
rád bych vám touto formou oznámil, že jsme hlavním partnerem konference a expa Šetrné budovy 2012, která proběhne 10. května 2012 v pražském hotelu Clarion. Na konferenci se představí špičková stavební a technologická řešení pro úspory energií, řada zahraničních hostí i předních českých expertů.

Akce bude jako první v Česku pořádána v režimu „carbon neutral“. Jejím hlavním tématem bude energetická efektivita a environmentální šetrnost budov.

Klíčoví řečníci:
Petr Mazzolini, Manažer výrobní a distribuční sítě AGC, Mirek Topolánek, bývalý premiér České republiky, Jane Henley, CEO Světové rady pro šetrné budovy, Martin Townsend, ředitel britské certifikace budov BREEAM, Marc Coroler, Central Europe Senior Vice-President, Schneider Electric, Tony Robson, CEO Knauf Insulation prof. Ing. Karel Kabele, CSc., Katedra technických zařízení budov ČVUT, Leoš Vrzalík, business developmet director, SKANSKA, a.s., Ing. Miroslav Zámečník, NERV, prof. Ing. Petr Hájek, CSc., Fakulta stavební ČVUT, Ing. Jan Procházka, NERV, Martin Scott, ředitel, PricewaterhouseCoopers CZ. Celkem na akci vystoupí asi 80 mluvčích.

Konference a expo Šetrné budovy 2012 přinese velké množství inspirace a obchodních kontaktů. Zapojte se do ní  ještě dnes.

S pozdravem / With kind regards

Ing. Pavel Hotový
Marketing Communications “ AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Související články:
Konference a expo Šetrné budovy 2012 13.4.2012

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*