Apartmány Hrádeček

Třináct domů zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet šest apartmánů a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů se zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je unikátním řešením bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití.
Pro design domů s plochou střechou je typická jednoduchá linie a prosklené průčelí s konzolou zastřešené terasy. Bílé fasády doplňují kamenné sokly a dřevěný obklad v prostoru terasy. Osou domu prochází krytý průchod, z něhož se vstupuje do apartmánů. Na něj navazují společné prostory skladu a technické místnosti. Do apartmánu se vstupuje přes prostornou předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Obývací pokoj s výhledem je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou.
Apartmány byly s ohledem na provozní náklady navrženy jako dřevostavba s důrazem na nadstandardní tepelně technické vlastnosti a precizní provedení detailů. Domy jsou vybaveny přímotopným podlahovým vytápěním.

Autorská zpráva
Foto: petrkostal.cz


Autor: ROSA Architekt s.r.o. – Ing. arch. Michal Rosa; spolupráce Ing. Petr Košťál, Ing. Miroslava Ježková, Ing. Vít Zinga, Marie Dvořáková, Andrea Junková, Ing. Jan Pěnčík, Ing. Pavel Rus

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*