ArchiDAYs 2012

Již druhý ročník české konference zaměřené na počítačové technologie spojené s ArchiCADem a BIM projektování. Konference proběhne 14. a 15. června 2012 v Jihlavě, Hotelu Gustav Mahler.

Cílem konference je poskytnout aktuální informace o ArchiCADu, produktech s ArchiCADem spojených a iniciativě Open BIM v koncentrované podobě na jednom místě a v "jednom" čase. Důležitým tématem přednáškového dne bude horká novinka ArchiCAD 16.

čtvrtek 14.6. – přednáškový den
témata přednášek: BIM ve vnímání firmy Graphisoft; vizualizace v architektuře očima společnosti Abvent; tiskové technologie pro architektonické kanceláře; případová studie využití ArchiCADu v projekční kanceláři; ArchiCAD 16

pátek 15.6. – den pracovních skupin
témata workshopů:
A. Knihovní prvky
B. BIM projektování
C. BIM komunikace
D. ArchiCAD efektivně
E. Vizualizace
F. Hardware pro ArchiCAD a BIMServer

V průběhu celého akce je připraveno občerstvení, čtvrtek vyvrcholí bohatým rautem. Podrobný program najdete zde

Registrace: Renata Valentová, valentova@cegra.cz, tel 257 310 090

Organizátor akce

Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o. (CEGRA)
CEGRA si od roku 1995 vybudovala pozici zásadního dodavatele počítačových technologií pro stavební průmysl v České republice. CEGRA je průkopníkem BIM projektování v Česku, jejím stěžejním produktem je ArchiCAD, systém využívající technologii virtuální budovy resp. BIM modelu. CEGRA je exkluzivním zástupcem firem Graphisoft a Abvent pro Česko.

GRAPHISOFT
Graphisoft podnítil revoluci BIM projektování s ArchiCADem, prvním CAD/BIM programem pro architekty a projektanty. V současnosti si udržuje vedoucí postavení mezi světovými výrobci programů pro stavebnictví díky inovativním řešením jako jsou Graphisoft BIM Server ™, první BIM prostředí umožňující týmovou spolupráci při projektování v reálném čase bez místního omezení, nebo Graphisoft EcoDesigner ™, první plně integrovaný systém na vyhodnocení energetické náročnosti budovy ještě ve fázi studie. Graphisoft z&a acute;sadním způsobem ovlivňuje způsob, jakým architekti po celém světě projektují a jak spolupracují. Od roku 2007 je GRAPHISOFT součástí Nemetschek Group.

Související články:


 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*