Architektu(h)ra v3.0 úspěšně zakončena. Známe vítěze!

Fotogalerie ke článku (2)

perex

perex

Hlavní cena: Pavel Rak, Iceberg

Hlavní cena: Pavel Rak, Iceberg
Celá fotogalerie (2)

Na Ještědu v nadmořské výšce 1012 metrů zvítězil Pavel Rak, student 4. ročníku Fakulty stavební ČVUT v Praze. Stal se tak celkově třetím vítězem historie konání studentských workshopů nesoucích název Architektu(h)ra.

Ještěd byl již tradičně ve dnech 16.-18.května 2008 dějištěm jarního workshopu studentů architektury a pozemního stavitelství. Workshopu se zúčastnilo celkem 16 studentů z fakult vysokých škol v Brně, Ostravě a Praze. Pracovní nasazení studentů, kteří měli možnost během 3 dnů pracovat na svých projektech ve velice inspirativním prostředí Ještědu bylo obrovské a rovněž inspirativní. Na základě práce studentů na Ještědu, hodnocení dílčích prezentací a s přihlédnutím k té závěrečné rozhodli lektoři workshopu Ondřej Beneš a Šimon Vojtík, že vítězem letošní Architektu(h)ry se stal Pavel Rak se svým projektem Iceberg " Arctic Research Observatory. I letošní vítěz workshopu si odnese hlavní cenu - vizualizační program Art*lantis R, dalších 5 autorů (semifinalistů) získá věcnou odměnu.
Ceny budou předány během 24. setkání uživatelů ArchiCADu v Praze, jež se uskuteční v pátek 20. června 2008 na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

Zdroj: Petr Vaněk, e-architekt

více zde nebo zde

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*