Artefakt – kurz Prázdninové školy Lipnice

Staňte se součástí stavební hutě, ze které vzejde kapka krásy na pozadí uhelné krajiny. Přiložte ruku k dílu výměnou za zkušenost. Inspirujte se lidmi, kteří tvoří Artefakty bytostně vyjadřující jejich vnitřní krajiny a prozkoumejte tu vlastní.
Artefakt je kurz pro tvořivé odvážlivce! Zabydlíme se v bizarní krajině poznamenané dlouholetou uhelnou těžbou, budeme společně budovat monumentální dřevostavbu a na závěr oslavíme její dokončení. Termín: 14. – 24. 7. Cena 1800,-

Kurz Artefakt je pro muže a ženy, páry i jednotlivce, kteří se chtějí stát součástí nového typu kurzu, mají chuť vyzkoušet pobývat v krajině po rekultivaci na Mostecku, přispět svým otiskem při tvorbě dřevěného artefaktu, který bude vzdávat hold místní krajině a v ní také po skončení kurzu zůstane, a kteří mají odvahu nahlížet do vnitřní krajiny vlastního života.

Budeme snažit najít cestu, jak oživovat měsíční krajinu, kterou občas vytváříme okolo sebe i v nás. Kurz Artefakt je specifický i tím, že se stane součástí chystaného nového dokumentárního filmu Martina Ryšavého.

Podrobné informace o kurzu a možnost přihlášení se naleznete na stránkách prázdninové školy lipnice zde.zdroj: Artefakt
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*