Autodesk oznamuje akvizici spolecnosti Hanna Strategies

Mezinárodní vývojářská firma posiluje globální vývojový tým Autodesku.

Společnost Autodesk,světový lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu, dokončila akvizici společnosti Hanna Strategies, poskytovatele služeb vývoje softwaru s vývojovými centry v čínské Šanghaji, americké Atlantě a v indickém Pune. Již v roce 2006 Autodesk odkoupil ve společnosti HannaStrategies vlastnický podíl a nyní získává zbývající podíl ve společnosti. Podmínky transakce nebyly zveřejněny.
„Naším cílem je pokračovat v budování a posilování vývojových kapacit Autodesku,“ říká Carl Bass, prezident a generální ředitel společnosti Autodesk. „Tým společnosti Hanna Strategies tvoří zkušení profesionálové a kreativní osobnosti, jež pomohou Autodesku realizovat cíl vybudování globální vývojové sítě světové úrovně, která bude poskytovat kontinuální inovace.“
Společnosti Autodesk aHanna Strategies posledních pět let úzce spolupracovaly na vývoji návrhářského softwaru Autodesk pro výrobu a stavebnictví. Tato akvizice upevní úsilí Autodesku v oblasti vývoje řešení pro digitální prototypování a metody BIM (Building Information Modeling) ve 3D a 2D.
Spojení dvou špičkových vývojových entit do jednoho týmu společnosti Autodesk zvýší účinnost a kapacitu vývojových operací Autodesku. Tento jednotný tým bude navíc zvyšovat příležitosti jak přilákat a rozvíjet nejlepší technicky zaměřené studenty a zkušené profesionály v Číně.
Samir Hanna, prezident, a Chien-MingHuang, generální ředitel společnosti Hanna Strategies, přejdou po dokončení akvizice do společnosti Autodesk. Samir Hanna nastoupí na pozici viceprezidenta divize Manufacturing Solutions a Chien-Ming Huang se stane viceprezidentem střediska Autodesk China Application Development Center.
 
 
 
Zdroj: Zpráva společnosti Autodesk,13. listopadu 2007

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*