Autodesk představuje nový web zaměřený na zákazníky aplikace AutoCAD LT

Fotogalerie ke článku (1)

Autocad LT

Autocad LT
Celá fotogalerie (1)

- aplikaci pro přesné rýsování ve 2D.

Společnost Autodesk spustila nový webový server pro české a slovenské zákazníky zajímající se o AutoCAD LT, celosvětově nejprodávanější aplikaci pro přesné rýsování ve 2D. Nový web s komplexními informacemi o produktu AutoCAD LT je k dispozici na adrese www.autocadlt.cz.

Tento webový server poskytuje zevrubné informace o vlastnostech a výhodách produktu AutoCAD LT, o možnostech licencování a upgradu, přístup ke zkušebním verzím a seznam doporučených prodejců aplikace AutoCAD LT. Nabízí také multimediální prezentace různých funkcí tohoto produktu.
„Věříme, že jak zákazníci, kteří se zajímají o CAD software, tak stávající uživatelé ocení, že na tomto webu najdou všechny potřebné informace pro nákup aplikace AutoCAD LT nebo upgrade na nejnovější verzi. Pro zjednodušení procesu nákupu nabízí nový web seznam doporučených prodejců, kteří jsou schopni poskytnout obchodní a technickou podporu na vysoké úrovni,“ řekl Petr Pánek, Autodesk Open Channels Manager pro region CHS.

AutoCAD LT je praktické řešení pro návrháře, kteří potřebují plnou kompatibilitu s nativním formátem DWG bez 3D funkcí a vyspělých možností přizpůsobení. Zvyšuje efektivitu prostřednictvím inovovaného uživatelského rozhraní, které nejen urychluje rutinní úkoly, ale také usnadňuje vyhledávání příkazů a pomáhá novým uživatelům co nejrychleji začít produktivně pracovat.

O společnosti Autodesk
Autodesk je lídr v oblasti 2D a 3D návrhového softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 vyvinul Autodesk nejširší portfolio špičkových řešení digitálního prototypování, která pomáhají zákazníkům prakticky zkoušet nápady ještě před jejich realizací. Společnosti žebříčku Fortune 1000 využívají nástroje Autodesku k vizualizaci, simulaci a analýze reálného fungování svých návrhů už v počátečních stádiích vývoje, což jim pomáhá šetřit čas a peníze, zvyšovat kvalitu a podporovat inovace. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webových stránkách www.autodesk.com
 nebo www.autodesk.cz.

 Zdroj: TZ Autodesk, Myr Communication, 21.10.2008

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*