BAU 2009

Fotogalerie ke článku (2)

BAU 2009 - pozvánka společnosti tilo s. r. o.

BAU 2009 - pozvánka společnosti tilo s. r. o.

Bau 2009

Bau 2009
Celá fotogalerie (2)

Mnichov - Výstaviště Neue Messe Mnichov
12.—17. ledna 2009

Pozvánka společnosti tilo, s. r. o.:
Společnosti tilo s.r.o. na stavebním veletrhu Bau 2009 v Mnichově naleznete v hale B6, stánek 308. Mateřská firma tilo zde představí inovace produktů pro rok 2009 včetně novinek. Ve dnech 14. a 15.1.2009 bude na stánku přítomen i team pracovníků tilo-cz z Jihlavy.

Hala B6, stánek 308

Zdroj: TZ tilo s. r. o., DENDRIT Consulting, s.r.o. , 6.1.2009

Doplněno Stavbaweb:

Bau 2009

Veletrh BAU prezentuje architekturu, materiály a systémy pro průmyslovou výstavbu a výstavbu objektů, bytovou výstavbu a interiéry.
Každé dva roky se přední zástupci oboru setkávají na této jedinečné veletržní přehlídce, která je tak nejdůležitější událostí evropského stavebního průmyslu.
Nabídka je členěna podle stavebních hmot, výrobků jakož i podle tématických oblastí.
Veletržní nabídku umocňuje řada atraktivních akcí pořádaných jako součást vysoce kvalitního rámcového programu.
Veletrh BAU oslovuje jak projektanty, architekty a vývojové odborníky působící na národní a mezinárodní úrovni, tak i stavební řemeslníky, stavební podnikatele, obchodníky se stavebními hmotami a zástupce bytového hospodářství.
Perspektivní témata budoucnosti, jako jsou inteligentní fasády, energeticky účinné způsoby výstavby, budování v již existující zástavbě, řízení budov jakož i funkce a design, hrají důležitou roli ve všech oblastech výstavy.
Veletrhu BAU 2007 se zúčastnilo 2043 vystavovatelů ze 40 zemí a navštívilo ho 209 048 návštěvníků z řad odborné veřejnosti ze 145 zemí.

17 veletržních hal je oborově členěno dle stavebních materiálů a oborových témat. V halách C1, B1, B2 a B3 návštěvníci najdou fasády a fasádní systémy, stavební prvky a stavební systémy především z hliníku a oceli, ochranu před slunečním zářením a řešení pro automatizaci budov a jejich řízení.
V tomto oboru je zahrnuta i kompletní paleta bran, pohonů, stroje a nářadí na zpracování hliníku a oceli. V pavilonu C1 jsou výtahy a jezdící schody. V pavilonu C2 se budou prezentovat nejnovější produkty ze sklářského průmyslu. V pavilonu C3, C4 a B4 jsou dveře, okna ze dřeva, umělých hmot, skla a hliníku, zámky a kování. V hale B3 se koncentruje energetická a solární technika. V pavilonu C3 má informační technologie ve stavebnictví tzv. BAU IT svoje softwarová a hardwarová řešení pro všechny stavební činnosti. Hala B5 prezentuje nabídku výrobků ze dřeva a umělé hmoty. Pavilon B6 a zčásti pavilon A6 nabízí podlahoviny. V hale A6 se nachází dlažba a keramika. V hale A5 a částečně v hale A4 je soustředěna stavební chemie. V hale A4 je přírodní a umělý kámen. Celou halu A3 obsadil cihlářský průmysl, střešní krytina a okna.V pavilonu a1 a A2 se prezentuje kámen. V pavilonu B0 se věnují tématu Udržitelné stavění.

Zdroj: BAU 2009


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*