Baumit Akademie začíná v polovině ledna 2019

Jedinečný vzdělávací program Baumit Akademie přivítá první registrované zájemce na krajských konferencích již 15. ledna 2019. Nosným tématem nového ročníku bude Zdravé bydlení s posouzením vlivu stavebních materiálů na lidské zdraví. Samozřejmě ale nebudou chybět ani další zajímavá témata z oboru stavebních technologií a materiálů.

Stejně jako v letošním roce, i v tom následujícím nabídne Baumit Akademie příležitostí pro investory, projektanty, architekty a odborníky ze stavební praxe získat nové zkušenosti v rámci odborných přednášek na osmi krajských konferencích. Vedle přehledu o aktuálních inovacích v oblasti stavebnictví získá každý účastník této akademie rovněž body do celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (1 bod) a ČKA (2 body).

Účast na krajských konferencích je bezplatná, avšak vzhledem k tradičně velkému počtu zájemců je nutná včasná registrace na webových stránkách společnosti Baumit. První krajská konference Baumit Akademie se uskuteční 15. ledna 2019 v Českých Budějovicích. Následovat bude Praha, Ostrava, Brno, Pardubice, Plzeň, Liberec a závěrečná konference se opět uskuteční v Praze, kde bude také začátkem února nový ročník Baumit Akademie ukončen.

„Baumit Akademie patří k našim klíčovým aktivitám v oblasti vzdělávání špičkových odborníků z oboru architektury, projektování a stavebnictví. Jsme velmi potěšeni každoročně velkým zájmem o tento typ vzdělávacího programu a pevně věříme, že v novém ročníku tomu nebude jinak,“ potvrdil zájem o Baumit Akademii Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu společnosti Baumit.

Součástí Baumit Akademie jsou také regionální semináře pro zpracovatelské firmy. Přesné termíny těchto seminářů budou zveřejněny začátkem roku 2019.
Zaregistrovat se můžete ZDE.

www.baumitakademie.cz

tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*