Baumit BetonDesign

Baumit BetonDesign jsou finální povrchové úpravy omítek, které tvůrčím způsobem rozšiřují dosud používané standardní struktury povrchů. Je tak možné docílit vzhledu např. pohledového betonu při jejich aplikaci v interiéru, na fasádě i na kontaktní zateplovací systémy.

Jedná se o nové kreativní zpracování omítek, které se vytváří nanášením probarvené jemnozrnné omítky Baumit FillTop na vrstvu omítky Baumit SilikonTop a jejím vyhlazováním.

Baumit BetonDesign je možné realizovat nejen v šedých odstínech betonu, ale i v širokém spektru příslušných barevných odstínů vzorníku Baumit Life.

Tyto kreativní úpravy povrchů omítek je možné s výhodou použít v těch případech, kde by použití klasického pohledového betonu bylo nemožné, finančně neúnosné nebo technicky neproveditelné. Ve spojení s osvědčenými zateplovacími systémy Baumit se docílí nejen vynikající tepelné izolace, dobré paropropustnosti, vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům ale i nových vzhledových možností omítek. 

Kreativním způsobem je možné individuálně upravit charakter povrchu fasády za použití neporovnatelně nižších nákladů a jednodušších technických detailů. V kombinaci s prvotřídním zateplovacím systémem přináší Baumit BetonDesign nové estetické hledisko umožňující vytváření jedinečných staveb. 

Reference:

   

podle podkladů společnosti Baumit

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*