Brněnský stavební veletrh 2008

Fotogalerie ke článku (1)

BVV

BVV
Celá fotogalerie (1)

22. do 26. dubna 2008

Příští ročník brněnského stavebního veletrhu se zaměří na stavební techniku, bytovou výstavbu, úspory energie a na prezentaci investičních příležitostí. Na setkání s novináři to dnes sdělili zástupci Veletrhů Brno.
Již nyní je údajně více přihlášených vystavovatelů, než tomu bylo při posledním ročníku. Tehdy na stavebním veletrhu vystavovalo téměř 1400 firem z 24 zemí. Objednaná plocha pro další ročník o 5000 metrů čtverečních přesahuje plochu veletrhu z letošního jara. Tehdy se v Brně vystavovalo téměř na 60.000 metrech čtverečních.
Loňský obrat stavebního veletrhu činil přibližně 189 milionů korun. "Tuto částku bychom letos mohli překročit," řekl ČTK David Pokorný z BVV.
Součástí veletrhu bude opět projekt Urbis Invest zaměřený na problematiku investic, realit a technologií pro města a obce. Součástí prezentace investičních příležitostí mají být kromě českých regionů také kraje ze Slovenska. Na veletrhu by mělo mít zastoupení 45 českých měst. Podle Jany Ostré z BVV se jedná také o účasti regionů z Ruska a arabských zemí.
Stavební veletrh je po mezinárodním strojírenském veletrhu druhou největší akcí, která se na brněnském výstavišti koná. Jeho další ročník se uskuteční od 22. do 26. dubna 2008.

Zdroj: Zpráva ČTK, 12.12. 2007

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*