Bytový dům Hudečkova v Praze 4

Fotogalerie ke článku (2)

Bytový dům Hudečkova

Bytový dům Hudečkova

Bytový dům Hudečkova

Bytový dům Hudečkova
Celá fotogalerie (2)

Nový bytový dům na Zeleném pruhu v Praze byl dokončen.

Po kolaudaci bytového domu Hudečkova
Bytový dům na Zeleném pruhu v Praze 4, projekt developera AT DEVELOPMENT, se začíná plnit novými majiteli. Kolaudace nabyla právní moci, noví vlastníci jsou zapsáni na katastru nemovitostí a tak již jen zahradníci chystají poslední parkové úpravy kolem domu, a na zahrádkách bytů v přízemí.  57 nových domácností se začíná zařizovat.
Bytový dům — projekt Hudečkova — vyrostl na poměrně volném prostranství u ulice na Zeleném Pruhu, kdy na jedné straně ulice je nízká zástavba starších rodinných domů a směrem k ulici Jeremenkové je panelová výstavba několika domů.
Architekt domu  — Ateliér 6  - zasadil dům do tohoto místa velmi citlivě, dům v tomto prostředí vyniká, stává se dominantou lokality. Jedním z úspěchů projektu je jeho členění, jeho vzhled: bílá fasáda je kombinovaná s režnými cihlami tří barev, z každé strany dům vyhlíží jinak. Je to originální atraktivní dům s balkony, předzahrádkami, každý byt je originál. Nebudou mít sice všichni bazén a zahradu jako vlastníci bytů v nejvyšším patře, ale výhled na pražské panorama a pohled do okolní zeleně i přes údolí zůstává pro všechny.

Bytový dům Hudečkova, Praha 4
Architekt: Atelier 6
Developer: AT DEVELOPMENT  

zdroj: tisková zpráva společnosti AT DEVELOPMENT, a. s.
 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*