Bytový projekt NA VACKOVĚ

Developerská společnost Metrostav Development uvedla do prodeje bytový projekt NA VACKOVĚ. 202 bytů kategorií 1+kk – 4+kk se nachází v lokalitě Vackova na Praze 3 v těsném sousedství parku Židovské pece. Orientují se na vyšší střední třídu zákazníků, bytové portfolio je zároveň koncipované s důrazem na investiční potenciál nemovitosti. Kolaudace projektu bude probíhat v druhém čtvrtletí roku 2016.

Byty NA VACKOVĚ navazují na projekt Alfarezidence, který v lokalitě vznikal v letech 2006 – 2011. Byty spadají do kategorie metropolitního bydlení a jsou navrženy s důrazem na vzdušnost a světlost. Projekt je složen ze tří maximálně pětipatrových objektů s vlastními zelenými dvory. Díky charakteristické členitosti je velká část bytů vybavena balkony a lodžiemi, k přízemním bytům přísluší velkometrážní zahrádky nebo terasy. Projekt nabízí také sklepní kóje a parkovací místa v podzemních podlažích.

Lokalita Vackova je považována za jednu z budoucích nejlukrativnějších pražských čtvrtí. Zatímco v oblasti Nákladového nádraží v návaznosti na Olšanskou ulici v příštích letech vznikne nová obchodně-administrativní čtvrť, přilehlá lokalita Na Vackově se stane klidným rezidenčním těžištěm celého horního Žižkova. „Horní Žižkov, jehož je Vackov součástí, se stane v průběhu několika let zcela novou čtvrtí se specifickým charakterem,“ přibližuje situaci obchodní ředitel Metrostav Development Ondřej Buršík. „Lokality Vackova si vážíme jako dobrého místa pro život, kde se komfortní nová zástavba citlivě spojuje s původním městem. I to z projektu dělá dobrou investici do budoucna.“

Rezidenční park NA VACKOVĚ čeká rozvoj také v následujících letech. V lokalitě vznikne celá řada specifických produktů – od viladomů s vyšším standardem po řadové rodinné domy, mezonetové byty nebo metropolitní bydlení v cityhousech.www.navackove.cz, www.metrostavdevelopment.cz
https://www.fb.com/metrostavdevelopment.cz/

Tisková zpráva, metrostav Development, 13. listopadu 2014

Doplněno ze stránek www.navackove.cz: Architektonicky čisté řešení vzešlo z pera studia MS Architekti. Pojetí citlivě pracuje s maximálně pětipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu vznikají nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.


 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*