Bytový projekt pod Hanspaulkou

Luxusní bydlení Pod Hanspaulkou podle návrhu architektů Radima Hubičky a Petra Kahouna je v souladu se současnými trendy české architektury a současně vychází z funkcionalistické architektury 20. století. Moderní, avšak komorní prostředí láká především ty, do jejichž životního stylu patří hodnota a design.

Postavené viladomy zcela respektují své okolí a zachovávají ráz vilové zástavby výjimečné pražské čtvrti Hanspaulka. Kromě zajímavé architektury jsou součástí tohoto exkluzivního bydlení také vysoce kvalitní materiály, luxusní provedení a zeleň. Prostorné předzahrádky přízemních bytů určitě ocení třeba rodiny s dětmi, senioři nebo majitelé domácích mazlíčků. Prostranství mezi jednotlivými domy nabízí i odpočinkovou zónu s dětským hřištěm, kde si děti mohou hrát v klidu a bezpečí přímo pod dozorem rodičů.

Čtyři viladomy obsahují celkem 32 luxusních prostorných bytových jednotek o dispozicích 3+kk až 5+kk a 3 nebytové prostory o rozloze 96 až 152 m2. Samozřejmou součástí všech bytů jsou dvě koupelny, z nichž většina má přímé denní světlo. Rezidence kromě velkého prostoru disponují také dostatkem úložných prostor, které jsou pro příjemné a pohodové bydlení nezbytné. Jsou zde komory, šatny, niky pro vestavěné skříně a také sklepní kóje v suterénu domů. Každý byt má minimálně jednu terasu nebo předzahrádku. V suterénních garážích s výtahy do jednotlivých podlaží je dostatek parkovacích míst; každý byt má dvě parkovací stání.

Lokalita pražské Hanspaulky je výborně dopravně dostupná autem i MHD, protože se nachází nedaleko Vítězného náměstí v Dejvicích, kde jezdí několik tramvajových a autobusových linek a kde končí linka A pražského metra. Centrum města stejně jako letiště v Ruzyni je dosažitelné do 15 minut. Okolí disponuje plnou občanskou vybaveností; jsou zde obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, pošta, školky a školy včetně Českého vysokého učení technického i řada divadel: Dejvické divadlo, divadlo Semafor či oblíbené dětské divadlo Spejbla a Hurvínka. Snadno se dá dojet také do nákupního centra Šestka na Evropské ulici. Za relaxací a sportem se obyvatelé mohou vydat například do nedalekého přírodního parku Šárka.

Výňatek z tiskové zprávy společnosti CODECO, březen 2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*