CEEC Research: Analýza dopadů povodní na české stavebnictví 2013

Zakázky na opravy škod způsobených povodněmi českému stavebnictví pomohou, ale nezastaví jeho propad. Ředitelé firem napříč trhem se shodují, že zakázky sice částečně pomohou i velkých společnostem, ale hlavní přínos budou mít zejména pro regionální malé a střední firmy. Většinu prací se dle očekávání firem nepodaří realizovat v tomto roce, a proto i efekt nových investic se rozmělní do více let.


Vážení čtenáři,
níže pro Vás přikládáme nejnovější Analýzu dopadů povodní na české stavebnictví 2013, která vychází z rozhovorů se 100 stavebním společnosti a prezentuje jejich pohled na dopady povodní na české stavebnictví. Tuto analýzu pro Vás připravila analytická společnost CEEC Research. Za podporu děkujeme společnostem Saint-Gobain Construction Products (divize Weber, divize Isover), Infram, Ruukki, Swietelsky stavební a Eurovia CS.

Rádi bychom také upozornili ty z Vás, kteří ještě nejsou registrováni, na blížící se již třetí ročník největšího setkání ředitelů projekčních a inženýringových společností v ČR – KONFERENCI ŘEDITELŮ PROJEKČNÍCH SPOLEČNOSTÍ 2013 (koná se 3.9.2013 v Praze).

Hlavním tématem konference bude strategická koncepce pro rozvoj v oblasti projektů v inženýrském stavitelství (Dopravní sektorová strategie) i pozemním stavitelství (rozvoj měst a obcí, bytová výstavba, průmyslová výstavba, atd.) v letech 2013–2020. V panelu diskutujících odborníků zasednou představitelé největších zadavatelů zakázek, zástupci měst a obcí, nezávislí odborníci a také představitelé předních projekčních firem v ČR.

Pokud máte zájem o účast, poprosíme Vás o kontakt obratem na: konference@ceec.eu

(Účast je pro ředitele a vedoucí představitele projekčních společností a také zástupce měst a obcí bezplatná, podmíněna je pouze včasnou registrací z důvodu omezeného počtu míst).

Těšíme se na Vaši účast a zajímavou diskusi, která pomůže sektor posunout vpřed.
CEEC Research s.r.o.
www.ceec.eu

Analýza dopadů povodní na české stavebnictví 2013

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*