Ceny 16. ročníku soutěže Stavební CAD projekt předány

Fotogalerie ke článku (1)

Celá fotogalerie (1)

Hlavní cenu získala projekční kancelář STORING, s. r. o. za projekt Obchodně společenské centrum FORUM LIBEREC.

Společnost AB Studio společně s partnery Autodesk, TechData a Hewlett-Packard vyhlásili vítěze tradiční soutěže pro architektonické a projekční kanceláře, která je určena pro uživatele CAD produktů společností Autodesk a AB Studio. Soutěžilo se opět v sedmi kategoriích včetně studentské. Porota udělila letos také zvláštní cenu za vynikající využití možností CAD programu. Hlavní cenu 16.ročníku soutěže Stavební CAD projekt získala projekční kancelář STORING s.r.o. za projekt Obchodně společenské centrum FORUM LIBEREC. 

Pan Jiří Bendl, jednatel společnosti AB Studio v průběhu předávání cen poděkoval partnerům za sponzorské ceny pro vítěze jednotlivých kategorií. Zároveň uvedl: „Z celkového počtu 145 skvělých soutěžních projektů bylo nesmírně těžké vybrat ty nejlepší. Některé projekty jsou svým rozsahem opravdu na evropské úrovni a jsme hrdí, že jsme mohli ocenit alespoň některé z nich“.
Během slavnostního předání cen, které se uskutečnilo v prostorách společnosti AB Studio, dostali autoři oceněných projektů prostor pro zajímavosti, které se týkali zpracovávání projektů či stavu realizace staveb. Všechny soutěžní projekty budou v průběhu ledna 2010 uveřejněny na www.stavebnicadprojekt.cz.

Těšíme se na příští ročník soutěže Stavební CAD projekt.

Vítězové jednotlivých kategoríí:

Betonové konstrukce:
JAPE-projekt, s. r. o.

Architektura a stavební projekt:

VMS projekt, s. r. o.

Revit v praxi:

PETR FRANTA ARCHITEKTI & ASOC., s. r. o.

AutoCAD Civil v praxi:
Atelier PROMIKA, s. r. o.

Technické zařízení budov:
PROJEKCE TZB

Ocelové konstrukce:
ACIERCON, s. r. o.

Ocelové konstrukce — zvláštní cena:
HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek, a. s.

Studentské projekty - zvláštní cena:
Michal Trnka (SŠS Jihlava)

Studentské projeky:
Bulíčková Petra (FA ČVUT)


O společnosti AB Studio
Společnost AB Studio působí na našem trhu od roku 1990 a od roku 2003 je součástí mezinárodní skupiny GRAITEC Group a.s.. Nabídka je orientována především na dodávky grafických pracovišť pro architektonické ateliéry a projekční kanceláře včetně souvisejících služeb. Společnost AB Studio uspokojuje požadavky zákazníků vývojem vlastního systému CADKON, který se s více než 10.000 instalacemi v ČR a SR řadí k nejrozšířenějším. Ke strategickým partnerům v oblasti softwaru patří především firma Autodesk, která každoročně potvrzuje kvality AB Studia oceněním Autodesk Top Dealer AEC a Autodesk Authorized Value Added Reseler.

Zdroj: TZ AB Studio, 3.12.2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*