Společnost Xella ve spolupráci s TZÚS nabízí certifikační školení pro realizační firmy, které pracují se stavebním systémem YTONG.
Jednodenní školení je bezplatné. Odborníci společnosti Xella a TZUS předají své znalosti a na praktických příkladech předvedou, jak správě pracovat s tvárnicemi YTONG.
Certifikace probíhá formou teoretického školení a praktických ukázek v prostorách tří výrobních závodů společnosti Xella CZ.
Termíny:
Termíny:
â?? Hrušovany u Brna: 18. 1. 2012; 3. 2. 2012 nebo 17. 2. 2012;
â?? Horní Počaply: 29. 2. 2012 nebo 25. 4. 2012;
â?? Chlumčany: 16. 2. 2012 nebo 29. 3. 2012.
Přihlásit se lze prostřednictvím on-line přihlášky na www.ytong.cz. Kapacita školení je omezená.
Absolventi školení získají:
â?? certifikát TZÚS a společnosti Xella CZ, kterým mohou prokázat svoji odbornost při používání stavebního systému YTONG,
â?? zvýšení profesionální a odborné prestiže a tím i širší možnost uplatnění,
â?? důležité informace pro správné a efektivní používání systému, což výrazně zvýší produktivitu práce na stavbě.
tisková zpráva
Bazén, knihovna, kuchyně, ateliéry, venkovní hřiště?
Jediný s inovativní fasádou.
Souhlasím, že vliv Filharmonie na okolí bude menší než vliv okolí na Filharmonii. Ale pokud jde o problém dopravy a…
Tak možná proto, že potřebují změřit, za jak dlouho se napršená voda vsákne na přesně dané ploše? Přece jen jde…
Souhlasím s umístěním na nevhodném místě. Také se mi nelíbí rozsáhlost a velké pochozí rampy. Dopravní obsluha.Metro.Garaže.Tramvaje.Nádraží.