Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills

Praha, 25. ledna 2011 – Developerská skupina Crestyl zahájila 24. ledna 2011 první fázi výstavby druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vzniknou tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Výstavba potrvá přibližně 10 měsíců a předpokládaný termín kolaudace je plánován na listopad 2011. Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činí zhruba 34 milionů korun.„Zahájení výstavby první fáze druhé etapy projektu Barrandov Hills je určitě dobrou zprávou nejen pro zájemce o bydlení, ale i pro celý realitní trh, kde dochází k postupnému oživení. Pokračujeme tak v projektu, který je úspěšný i díky svému umístění ve svahu a který nabízí bydlení s jedinečným výhledem na pražské panorama a Prokopské údolí,“
řekl Omar Koleilat, generální ředitel developerské skupiny Crestyl.

Architektonické řešení vychází vstříc současným požadavkům na prosvětlenost a prostornost bytů. Díky svému umístění ve svahu nabízí bydlení s jedinečným výhledem na Prokopské údolí, pražské panorama a svahy Kavčích hor.

Všechny byty rezidenčního komplexu Barrandov Hills disponují terasou či balkónem, součástí přízemních bytů je předzahrádka. Díky logickému uspořádání a zvýšené výšce stropu až na 2,75 m působí všechny byty prostorně. V bytech již od velikosti 2+kk je prosklená téměř celá stěna obývacích pokojů a byty jsou tak velmi světlé. Ve většině bytů se nacházejí i nadstandardní prvky jako samostatné pracovny, šatny a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou. Součástí projektu je samozřejmě podzemní parkování.

Rezidenční komplex Barrandov Hills nabízí byty v bytových domech i v menších komfortních vilových domcích. Veškeré byty mají velmi prakticky řešené dispozice od 1+kk až po 4+kk včetně exkluzivního bytu v 5+kk v nejvyšším podlaží. Pro zájemce je připravena možnost upravit dle individuálních požadavků nejen standardy bytů, ale i jejich dispozice. Ke koupi bytu lze navíc využít služby bytového architekta zdarma.

Architektem stavby je uznávaný architekt Karim R. Rachidi reprezentující architektonické studio KRR Architektura. Jeho úkolem bylo navrhnout kvalitní řešení komplexu jak z architektonického, tak urbanistického hlediska. Komplex Barrandov Hills byl nominován na cenu Best of Realty 2008.

Rezidenční projekt Barrandov Hills se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností. V místě jsou školy, sportoviště, řada obchodů i služeb pro veškeré každodenní potřeby. Městská část Praha 5 navíc plánuje další rozvoj této lokality a svým obyvatelům nabídne i nová sportoviště a klidové zóny.

Lokalita je zároveň velmi dobře dostupná automobilovou i městskou hromadnou dopravou. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází zastávka autobusu a tramvajová zastávka Geologická. Cesta do centra města tak trvá přibližně 20 minut. Pro řidiče je výhodou napojení na Jižní spojku a další výpadové silnice.

Tisková zpráva, 25. 1. 2011

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*