Den otevřených dveří na stavbě pasivního Multi-Komfortního domu Isover

Fotogalerie ke článku (1)

Pozvánka

Pozvánka
Celá fotogalerie (1)

28. ledna 2010, 10 - 16 hodin
Srch u Pardubic

Zveme Vás na Den otevřených dveří na stavbě pasivního Multi-Komfortního domu
Isover v Srchu u Pardubic.
Umístění stavby: na konci ulice Na Vyhlídce, Srch u Pardubic,


Program:
10.00 - 10.45 Prohlídka stavby
11.00 - 13.00 Prezentace Multi-Komfortní dům Isover vč. promítání
dokumentu o výstavbě - penzion Pluto
13.00 - 14.00 Oběd
14.00 - 16.00 Základy projektování v programu MCH Designer


Prosíme o potvrzení účasti na info@isover.cz.

Společnost Saint-Gobain Isover CZ, s. r. o. rozšířila od počátku roku 2010 své portfolio produktů a stala se tak jedinou firmou na českém trhu nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejlepší kvalitě pod jednotnou značkou ISOVER.

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje stávající produkty ze skelné vaty, čedičové vlny, extrudovaného polystyrenu XPS a nově také kvalitní izolační produkty z expandovaného polystyrenu EPS (dříve značka Rigips). Celkový přehled sortimentu ISOVER je uveden na webu společnosti www.isover.cz.

Všechny produkty z minerální vlny a většina produktů z EPS značky ISOVER jsou dnes zařazeny v seznamu výrobků a technologií dotačního programu „Zelená Úsporám“. Vyhovují tak přísným podmínkám pro vytváření nízko-energetického a pasivního způsobu bydlení a tedy také možnosti využití státních dotací na zateplení.

Navíc společnost Saint-Gobain Isover CZ, s. r. o. nabízí vlastní program „Sáhněte si na dotace od Isoveru!“ umožňující zákazníkům pokrytí nákladů spojených s vystavením odborného energetického posudku či průkazu energetické náročnosti budovy. Dotaci od Isoveru lze uplatnit pro novostavby či rekonstrukce rodinných a bytových domů v ČR. Registrace žadatelů je možná do 31. 12. 2010 na www.zatepleni-s-dotaci.cz.

Zdroj: TZ Saint Gobain, 12.1.2010

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*