Denisa Václavová: VEČER SOUČASNÉHO VIDEOARTU / Café Sladkovský

VVP AVU a Café Sladkovský srdečně zvou na projekci a přednášku o současném videoartu
středa 21. prosince, 19:00
Café Sladkovský, Sevastopolská 17, Praha 10 – Vršovice

Vážení a milí,
dnešní přednáška kurátorky Denisy Václavové o českém videoartu spojená s projekcí (viz níže), se z důvodu uctění památky prezidenta Václava Havla ruší. Náhradní termín včas oznámíme.
Vše dobré v novém roce, těšíme se na příštích akcích v Café Sladkovský
za pořadatele
Terezie NekvindováVIDEOART III.
Denisa VÁCLAVOVÁ
VEČER SOUČASNÉHO ČESKÉHO VIDEOARTU (ozvěny Pražského Quadriennale 2011)
Kurátorka Denisa Václavová (www.ctyridny.cz) představí svůj pohled na současný český videoart, který prezentovala na letošním Pražském Quadriennale.Vybrané filmy ukážou různé přístupy a témata českého site-specific, video-performačního, video-instalačního, vizuálně intervenčního či konceptuálního, politického a sociálně dokumentárního videoartu.
Prezentovaní umělci:
Dušan Zahoranský // Tomáš Svoboda // Zbyněk Baladrán // Eva Jiřička // Jan Nálevka // Adam Vačkář // Aneta Mona Chisa + Lucie Tkáčová // Jakub Nepraš // Sláva Sobotovičová // Radim Labuda // Ondřej Brody // Michal Pěchouček // Jan Pfeiffer // Martin Kohout // Marek Ther

Série přednášek v Café Sladkovský se zaměřuje na moderní a současné umění, architekturu, veřejný prostor a významné osobnosti, které žily/žijí ve Vršovicích. Doplňují je večery videoartu pořádané ve spolupráci s VVP AVU.

Café Sladkovský Loves Art and Art Loves Vršovice!

Vstup je dobrovolný, těšíme se na Vás.
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*