Designové podlahové zásuvky

Moderní prvek v interiéru
Také přemýšlíte, kam zapojit lampu nebo počítač na stole uprostřed místnosti nebo při odpočinku na terase? Tento problém velmi jednoduše řeší podlahové zásuvky. 


Podlahová zásuvka interiér STAKOHOME-8904-E
Podlahové zásuvky v interiéru

Prostor pro připojení elektroniky, případně domácích spotřebičů bývá většinou velmi omezený. Pokud nechcete natahovat prodlužovací kabely, musíte elektroniku nebo zařízení umístit někam do okolí zásuvky. Díky podlahovým krabicím ale máte nenápadně připravené zásuvky jako např.data/Internet, TV-SAT, 230V atd. přesně tam, kde je potřeba. Třeba doprostřed pokoje.

Zásuvky v podlaze nemusí znamenat nevzhledná plastová krabice. Designové podlahové zásuvky, které nabízí společnost Stakohome Network s.r.o., jsou vhodné jak do bytů a rodinných domů, tak do moderních a luxusních objektů i např.administrativních budov či obchodních center. Konstrukce podlahových krabic umožňuje instalaci v blízkosti podlahového topení.

Podlahová zásuvka interiér rozhodně nekazí. Víko lze překrýt podlahovou krytinou dle potřeby a tak splyne jak s dřevěnou podlahou, tak například s dlažbou, kobercem nebo linem.

Vybavení podlahové krabice zásuvkami vždy závisí od požadavků každého zákazníka. Vedle klasických elektrických zásuvek lze do podlahové krabice připravit i datové/počítačové zásuvky, TV-SAT, HDMI, audio/video, USB, VGA atd.

Podlahová zásuvka interiérová STAKOHOME-8910-T a Podlahová zásuvka interiérová STAKOHOME-8802-B Podlahová zásuvka interiérová STAKOHOME-8808-B
Podlahovou zásuvku lze schovat i pod koberec. Po překrytí víka krytinou je podlahová zásuvka prakticky neviditelná. Do víka podl.zásuvky je možné vložit podlahu do tloušťky 15 mm


Podlahové zásuvky pro venkovní použití
Exteriérové podzemní zásuvky slouží k přivedení elektrické energie (případně TV-SAT, datové/počítačové sítě, audio atd.) na místa, jako je okolí domu, vjezdy, garáže, terasa nebo zahrada. Umožní připojit notebooky, volné světlo nebo třeba gril. Ukrývat se mohou i pod trávníkem, kde jsou připraveny pro zapojení zahradního nářadí, případně vánočního dekorativního osvětlení.

Jsou vyrobeny tak, aby snesly vnější podmínky. Jsou tedy dodávány s krytím typu IP67 (vodotěsné), které zabraňuje vniknutí vody či nečistot do prostoru krabice.

Instalace podlahových krabic/zásuvek je snadná a následná údržba nenáročná.

Podlahová zásuvka exteriér IP67 STAKOHOME-7602-A Podlahová zásuvka exteriér IP67 STAKOHOME-7702-E
Při používání je možné venkovní zásuvku opatřit nástavcem. Venkovní podzemní zásuvka s potřebným krytím (IP67) proti vodě a prachu.

 
Rádi Vám poradíme s výběrem nejlepšího řešení.
Více informací na  www.podlahove-zasuvky.cz,
nebo na telefonu: 226 517 522, mobil: 776 780 378

Podlahové zásuvky, zabudované přímo v podlaze, jsou k vidění v showroomu společnosti Stakohome Network s.r.o., na adrese:
Aloisovská 934/8, Praha 9 – Hloubětín.


podle podkladů společnosti Stakohome Network s.r.o.
www.podlahove-zasuvky.cz 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*