Designové stěrky vedou nejen díky svým vlastnostem, ale i ceně

Dnešní doba přeje kvalitním materiálům, které jsou i po letech zcela funkční, působí nadčasově a originálně. Přesně takovými materiály jsou designové stěrky – Imitace betonu® a Betonepox®.  Jde o léty prověřené technologie, které díky velkým zkušenostem doladila firma Němec do posledního detailu.  

Architekti a designéři se často setkávají s názorem, že jsou stěrky finančně nedostupné. Pravdou je, že se stěrky díky své kvalitě a jedinečnosti nemohou cenově srovnávat například s obklady z velkých hobby marketů. Pokud ale klient hledá kvalitnější materiály, stěrky se jim cenově nejen přibližují, často jsou i dostupnější, protože v ceně stěrky je zahrnut jak materiál, tak i její aplikace. Nemusí se tedy řešit práce s různými dodavateli, ale vše je zaštítěno jednou firmou. K tomu lze v koupelnách připočíst i šetření za plošné hydroizolace, které jsou již součástí technologického procesu stěrky Betonepox®. 

Další neoddiskutovatelnou výhodnou je téměř neomezená barevná škála, kdy je možné připravit jakýkoli odstín dle vzorníku RAL, NCS či MD Color. Není potřeba tedy prostor barevně uzpůsobit stěrce, stěrka se naopak přizpůsobí klientovi. Omezením není ani nepravidelný tvar místností, stěrka se opět bez problémů přizpůsobí. Díky této flexibilitě, na rozdíl od dlažby či obkladů, nevznikají zbytečné odřezy, které opět zvedají celkovou cenu. V případě stěrek platíme vždy pouze za skutečně provedené plochy.

Nezáleží na tom, zda se jedná o menší koupelnu, kuchyni, velkorysý obývací pokoj, bazén, administrativní budovu či obchodní centrum. Při správném použití můžete stěrky aplikovat téměř kamkoli s jistotou, že máte originál, který je jen jeden. Žádný člověk Vám totiž neudělá dvě stejné stěny zároveň. Pokaždé tam budou drobné vizuální odchylky, které je od sebe odliší a zaručí tím jedinečnost těchto materiálů.

Stěrka Betonepox®
Stěrka Betonepox® je nejen krásná, ale i velmi praktická. Skvěle se uplatní v namáhaných prostorech jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény. Oblíbený je také v předsíních, chodbách, v obývacích místnostech a či přímo ve sprchových koutech. Pyšní se bezkonkurenční odolností, tvrdostí a životností.  Betonepox® je epoxidová stěrka, která je zcela voděodolná a není tedy závislá, jak tomu bývá u cementových stěrek, na finálním laku. Může mít dle vašich požadavků jak hrubší, tak i jemně plastický povrch. Vždy upoutává pozornost svým nadčasovým designem, snadnou údržbou a stálobarevností.

Imitace betonu®
Dojem chladného nadčasového betonu navozuje také povrch Imitace betonu®, který je šitý na míru dynamickým, moderním a nadčasovým interiérům. Jeho decentní kresba se hravě sladí s libovolnou barvou a nejrůznějšími doplňky. Imitace betonu® je cementová stěrka o tloušťce cca 1,5 mm.  Aplikace této stěrky je možná i za kuchyňské linky, nicméně tam je nutné její lakování.

Více informací a inspirace, kde všude vypadají minimalistické betonové stěrky skvěle, najdete na www.nemec.eu, na facebookových stránkách www.facebook.com/nemecsro nebo na Instagramu www.instagram.com/nemec_eu.

podle podkladů společnosti Němec

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*