Designový koncept na třetí

Trojice LED produktů společnosti Zumtobel: LINCOR, reflektor osvětlující stěny ARCOS a ARCOS xpert obdržela vytouženou cenu „red dot award: product design 2014“.

Společnost Zumtobel obdržela hned tři ceny „red dot award: product design 2014“: Závěsné LED svítidlo LINCOR a dva zástupci z rodiny produktů ARCOS, LED reflektor ARCOS xpert a lineární LED reflektor osvětlující stěny ARCOS, přesvědčili mezinárodní porotu svým vynikajícím produktovým designem. Tyto inovační produkty společně představují úspěšný designu orientující se na potřeby uživatele.
 

Závěsné LED svítidlo LINCOR
Svítidlo se prezentuje v minimalistické a úzké formě, následujíc moderního ducha doby. Se svým průřezem 6×6 cm vytváří LINCOR perfektní osu skrz kancelářský prostor. Design podtrhující architektonickou myšlenku lze snadno integrovat téměř do jakéhokoliv prostředí.
» http://www.zumtobel.com/lincor
LINCOR
ARCOS xpert
V podobě svítidla ARCOS přivedl David Chipperfield na svět rodinu svítidel, která se ve své řeči tvarů koncentruje puristicky a zdrženlivě pouze na dva úkoly: nejlepší osvětlení uměleckých děl v muzeích a na výstavách a na autentický umělecký zážitek. LED reflektor ARCOS xpert splňuje všechny nároky na moderní akcentové osvětlení v muzeích a galeriích a splňuje vysoké konzervační požadavky.

Design: David Chipperfield
» http://www.zumtobel.com/arcos
ARCOS xpert
ARCOS LED wallwasher
LED reflektor osvětlující stěny z rodiny produktů ARCOS je předurčen pro rovnoměrné nasvícení vertikálních ploch v muzeích a galeriích Ve standardní verzi o délce 620 mm a krátké verzi o délce 320 mm zajišťuje tento stmívatelný lineární reflektor pro nasvícení stěn homogenní osvětlení ploch pomocí optického řešení a konstantní barevné teploty u jednotlivých LED. Světelný tok svítidla o velikosti 900 lm a 1 800 lm zaručuje vysokou intenzitu osvětlení a současně splňuje konzervační požadavky. V souhře s LED reflektory ARCOS nabízí tento lineární reflektor osvětlující stěny kompletní řešení osvětlení pro muzea nebo galerie

Design: David Chipperfield
» http://www.zumtobel.com/arcos
ARCOS WW

Letos se snažilo získat cenu 1.816 výrobců, designérů a architektů z 54 zemí, celkem se 4 815 produkty. Udílení cen proběhne 7. července 2014 u red dot-Gala v Essenském divadle Aalto s mezinárodními hosty z oboru designu, ekonomiky, politiky a médií.

podle podkladů společnosti Zumtobel
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*