Developer ECM se přestěhoval do nejvyšší budovy v České republice

Fotogalerie ke článku (2)

City Tower (bývalá rozestavěná budova Čs. rozhlasu)

City Tower (bývalá rozestavěná budova Čs. rozhlasu)

Interiér kancelářské věže

Interiér kancelářské věže
Celá fotogalerie (2)

Developerská společnost ECM se přestěhovala do CITY Tower, nejvyšší budovy v České republice. Firma bude v projektu, jehož je zároveň vlastníkem, působit na ploše okolo 3 tisíc čtverečních metrů.

Do nového sídla se během uplynulého víkendu přestěhovali všichni zaměstnanci. Budou pracovat ve 3 patrech. Dceřiná společnost ECM Facility zůstává i nadále v budově CITY Empiria.   CITY Tower, který je se svými 109 metry nejvyšší budovou v České republice, nabízí v rámci 27 nadzemních a 3 podzemních podlažích více než 44 000 m2 kancelářské plochy, 490 m2 obchodních ploch a 1100 m2 skladovacích prostor. Ve 27. patře bude otevřena restaurace s jedinečnou vyhlídkou na Prahu. Budova je vybavena 18 výtahy. Nejrychlejší stoupají až 6 metrů za sekundu.  

Stěhováním společnosti do nových prostor také dochází ke změně dodavatelské a fakturační adresy. Sídlo společnosti je nyní Hvězdova 1716/2b, 140 78, Praha 4-Nusle. ECM doposud sídlila v budově CITY Empiria, v bývalé budově Motokovu, kterou developer také zrekonstruoval. Obě budovy patří do projektu CITY, který nyní vyrůstá na Pankrácké pláni na Praze 4.    


Zdroj: Tisková zpráva ECM, 19. 5. 2008

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*