DOCK B — RIVER WATCH

Developerská skupina Crestyl na začátku roku zahájila výstavbu bytů druhé etapy rezidenčního projektu DOCK. Ten se nachází v bezprostřední blízkosti Vltavy v lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic. V rámci druhé etapy vznikne celkem 65 bytů ve třech nízkopodlažních bytových domech s nadstandardní výbavou a promyšleným architektonickým zpracováním. Dokončena by měla být v dubnu příštího roku. Celková investice této etapy bude činit přibližně 450 milion korun.„Zahájení výstavby druhé etapy projektu DOCK B je pro nás skutečně radostnou událostí a věříme, že se bude těšit stejné oblibě jako první etapa. Druhá etapa vzniká na protější straně areálu až za oběma slepými rameny řeky, výstavba nijak neruší stávající rezidenty.“
říká Radim Sayed, obchodní ředitel developerské skupiny Crestyl, která je developerem projektu DOCK.

Druhá etapa projektu DOCK B – RIVER WATCH nabídne ve třech nízkopodlažních domech celkem 65 bytů v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy. Stejně, jako byty v již zkolaudované první etapě, budu i tyto vybaveny vysokými standardy s využitím přírodních materiálů. Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a nadstandardní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele.
Všechny byty disponují balkonem, terasou či předzahrádkou s jedinečným výhledem na vodní hladinu nebo zeleň.
Rezidence nabízí i luxusní penthousy o rozloze až 245 m2. Všechny penthousy disponují soukromým výtahem, velkolepou terasou a skutečné úchvatným výhledem.
Architekti projektu jsou připraveni zpracovat na základě požadavků klientů návrhy možného využití prostoru přesně podle jejich představ.

Pro fasádu bytových domů bude využita leštěná omítka doplněná o dřevěné obklady. Celé řešení druhé etapy, které si vzal na starosti architektonický ateliér Ian Bryan Architects, navazuje na první etapu a citlivě tak rozšiřuje celý projekt. Domy jsou navrženy tak, aby díky velkým oknům a prostorným balkonům daly co nejvíce vyniknout působivému výhledu na vodní hladinu, která dodává celému projektu zcela výjimečnou atmosféru. Návrhy interiérů citlivě zpracovalo studio Chmelař architekti.

Prostory bývalých loděnic, ve kterých se projekt DOCK nachází, se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Severní část pak hraničí s rozlehlou zelení Thomayerových sadů, která sahá až k Libeňskému zámku. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších a přitom dosud neobjevených částí Prahy.O projektu DOCK:

Nově vznikající pražská čtvrť DOCK se nachází v atraktivní rozvojové lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic kolem dvou slepých ramen Vltavy. Projekt DOCK bude postaven ve čtyřech etapách a po svém dokončení nabídne celkem 120 000 m2 komerčních i rezidenčních ploch. Jeho součástí bude i privátní jachtařský klub s marinou, hotel, restaurace, kavárny a další služby. Celkové náklady projektu dosáhnou výše 7,5 miliardy korun.
tisková zprávaSouvisející články:

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*