Dvakrát delší záruka – okapy na celý život

Fotogalerie ke článku (3)

Záruka 30 let místo 15 ti, je novinkou, kterou od letních měsíců společnost Lindab poskytuje na bezúdržbový okapový systém Rainline patřící dlouhodobě k nejprodávanějším na našem trhu.

Záruka 30 let místo 15 ti, je novinkou, kterou od letních měsíců společnost Lindab poskytuje na bezúdržbový okapový systém Rainline patřící dlouhodobě k nejprodávanějším na našem trhu.

Tomberg

Tomberg

Skládací okapový systém Lindab Rainline zvládne namontovat i méně zručný kutil, bez speciálního nářadí, letování či šroubování. Patentovaný bezúdržbový systém je extrémně odolný a hodí se i pro oblasti se zvýšeným výskytem sněhu.

Skládací okapový systém Lindab Rainline zvládne namontovat i méně zručný kutil, bez speciálního nářadí, letování či šroubování. Patentovaný bezúdržbový systém je extrémně odolný a hodí se i pro oblasti se zvýšeným výskytem sněhu.
Celá fotogalerie (3)

Snadná montáž, bezúdržbový provoz, záruka 30 let namísto dosavadních 15 a výběr z 10 odstínů, včetně metalických a barvy mědi, jsou rozhodujícím argumenty, které si získají každého majitele domu či chalupy. Okapový systém Lindab Rainline je vyroben z nejkvalitnější švédské oceli, která je z vnější i vnitřní strany již ve výrobě opatřena souvislou barevnou povrchovou vrstvou z HB Polyesteru o tloušťce 50 μm, dokonale chránící ocelové jádro.

„Jednotlivé části se do sebe skládají pomocí bajonetových spojek stejně lehce, jako dětská stavebnice, neletují se ani nešroubují, jak jsou zákazníci zvyklí od konkurenčních výrobků“, říká Marek Dítě, produktový manažer švédského systému Lindab Rainline. „Proto ani za 30 či 40 let nehrozí koroze ve spojích, záhybech či jinak špatně dostupných místech. Životnost a kvalita je prověřena více než 50 lety používání v drsných podmínkách Skandinávie.“ Díky přesnosti a extrémní odolnosti systému se Rainline hodí i pro horské objekty a velké stavby.

V čem se bezúdržbový okap Lindab Rainline liší od běžných lakovaných okapových systémů?
Originální švédský okapový systém Lindab Rainline se zárukou 30 let!
Kompletní systém v povrchové úpravě HB Polyester o tloušťce 50μm s polyamidovými zrny, které zvyšují odolnost povrchu proti poškození; nejvyšší kvalita prvků díky výrobě z předlakované oceli.
â??Stejnoměrné pokrytí povrchovou úpravou HB Polyester i na těžko dostupných a namáhaných místech (vnitřní části prvků).
â??Kompletní systém obsahující řadu důmyslných prvků pro sběr děšťové vody, odchytávání nečistot, zesílení pevnosti např. při náporu sněhu v horských oblastech apod.
â?? Záruka 30 let na kompletní systém, životnost nejméně 40 let!
â?? Kvalitní švédská ocel, tloušťka plechu 0,6 - 0,7 mm.
â?? Veškeré spoje jednotlivých komponentů jsou zpracované falcováním – povrchová úprava chránící ocelové jádro před korozí je i uvnitř falců.
â??Montáž bez letování a šroubování – skládací systém.
â?? Výběr z 10 barev, včetně metalických a barvy mědi.
X Běžné okapové systémy
Kombinované dodatečně lakované okapové systémy
â?? Dodatečné práškové lakování nezaručuje nanesení barvy na namáhané vnitřní plochy jednotlivých prvků.
â??Nekompletní sortiment s rozdílnou povrchovou úpravou, chybějící prvky je nutné nahradit jinými výrobky, což způsobuje nekompatibilitu systému.
â??Kratší nebo omezená záruka.
â?? Nestejnoměrná vrstva laku, většina prvků dodatečně práškově lakovaná.
â?? Spoje jednotlivých komponentů jsou svařovány a dodatečně nalakovány, barva nepokrývá celou plochu prvku a umožňuje vznik koroze.


SLOŽENÍ MATERIÁLU

 Složení materiálu

 

 


SLOŽENÍ MATERIÁLU A BAREVNÁ ŠKÁLA OKAPOVÉHO SYSTÉMU:
Základním materiálem pro výrobu okapových systémů Lindab Rainline je vysoce kvalitní švédský ocelový plech o tloušťce 0,6 a 0,7 mm, hluboce žárově pozinkovaný, po pasivaci opatřený základním nátěrem a finální povrchovou vrstvou. V nabídce deset barevných odstínů včetně metalických. Vrstva HB Polyester je obohacena o polyamidová zrna, která ještě zvyšují odolnost povrchu proti mechanickému poškození.
Použitý materiál výborným způsobem kombinuje vlastnosti oceli a povrchové úpravy HB Polyester: u oceli je to zejména její pevnost, houževnatost a tepelná stabilita, u povrchové úpravy odolnost proti korozi a barevná stálost.

Okapy Lindab Rainline můžete koupit na více než 400 prodejních místech po celé ČR. Veškeré informací naleznete na www.lindab.cz nebo www.lindabstrechy.cz.

 


Zdroj: TZ Lindab, 21.7.2010

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*