Edukační projekt Beton University má nové webové stránky

Společnost Českomoravský beton, a. s. spustila nové webové stránky edukačního projektu Beton University. Projekt zadala agentuře Publicis Modem, které se podařilo vytvořit kvalitní webové stránky a zpracovat tak přívětivé řešení pro budoucí internetové uživatele.


Nové stránky vznikaly na základě zpětné vazby a důkladné analýzy potřeb posluchačů seminářů a uživatelů internetu, i díky tomu splňují všechny parametry, jaké by kvalitní internetové stránky měly mít. Grafická podoba není jedinou novinkou na novém webu www.betonuniversity.cz. Hlavní předností je jednoduchá orientace, lepší přehlednost a větší využitelnost webových stránek pro zaregistrované uživatele.

Ostatně to také potvrzuje Ing. Jan Veselý, marketingový manažer společnosti Českomoravský beton: „Díky rostoucí oblibě seminářů a počtu návštěvníků webových stránek se stalo nutným krokem vytvořit takové webové stránky, na kterých by uživatelé našli bez složitého hledání vše potřebné. Hlavním cílem tak bylo změnit strukturu stránek a tím zjednodušit jejich uživatelské ovládání, včetně nového registračního systému pro přihlašování na semináře.“

Na přehledné úvodní stránce návštěvník nalezne nejdůležitější věci týkající se vzdělávacího projektu Beton University. Například zde získá přehled o nejbližším chystaném semináři nebo si prohlédne nejnovější aktuality. Horní lišta pak slouží k rychlé navigaci do nejdůležitějších sekcí webových stránekBeton University
Beton University je dlouhodobý vzdělávací projekt skupiny Českomoravský beton, zejména určený pro architekty, projektanty, stavební firmy, investory, stavební dozory, studenty, pedagogy a dále pro širokou odbornou veřejnost.
Cílem projektu Beton University je kontinuálně informovat odbornou veřejnost pod vedením předních odborníků o nových stavebních materiálech, nových technologických postupech při výstavbě, včetně předání ucelených informací vedoucích ke správnému využití požadavků na konstrukce z pohledu jednotlivých stavebních specializací.

Českomoravský beton, a. s.
Skupina Českomoravský beton, a. s., působí v České republice na trhu stavebních hmot vedle společností Českomoravský cement, a. s., a Českomoravský štěrk, a. s., jako součást nadnárodní skupiny HeidelbergCement Group, která je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních materiálů na světový trh. Českomoravský beton je dnes holdingovou společností, která prostřednictvím svých dceřiných společností dodává transportbeton v široké škále pevnostních tříd a druhů po celém území České republiky. 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*