Fasádní kazety Lindab Premium

Design a odolnost ze Skandinávie

Fasádní kazety Lindab Premium nabízejí nejen atraktivní a unikátní design, ale i vysokou odolnost a dlouhou životnost. Tato nová řada fasádních kazet je inspirována současnou skandinávskou architekturou vycházející z čistých linií a moderního vzhledu.

Velikost fasádních kazet Lindab Premium vždy na míru každému objektu.

Na výběr jsou 2 povrchové úpravy – PVDF 20 µm se čtyřmi základními odstíny nebo práškové lakování 60 µm, kde lze zvolit jakýkoli odstín dle kódu RAL či NCS.


Kazety jsou vyrobeny z vysoce kvalitní švédské oceli tl. 1 mm. Montáž se provádí na ocelové latě systémem tzv. skrytého kotvení pomocí samořezných šroubů s roztečí 600 mm.Velikost fasádních kazet Lindab Premium je možné přizpůsobit jakémukoliv projektu, ať se jedná o novostavbu, či rekonstrukci stávajícího objektu. Vyrábí se totiž přesně na míru daného projektu. To samé platí i pro výběr odstínu. Je možné volit ze základní nabídky čtyř odstínů v povrchové úpravě PVDF, nebo si navrhnout vlastní odstín vycházející ze škály RAL nebo NCS.

Fasádní kazety byly vyvinuty pro náročné klimatické podmínky. Vyrábí se z vysoce pevné skandinávské oceli tl. 1 mm, která zaručuje životnost po dlouhá léta.

Systém fasádních kazet Lindab Premium zahrnuje všechny potřebné detaily. Linie kolem oken a dveří, ale i rohy jsou navrženy s maximální pečlivostí a citem a společně dodají fasádě elegantní vzhled.

MONTÁŽ POUHÝM ZAKLAPNUTÍM
Montáž kazet je díky systému zaklapnutí velice jednoduchá. Jednotlivé kazety jsou vyrobeny s maximální přesností a bez problémů do sebe zapadají.

Detail nosného roštu
Detail nosného roštu

Skryté kotvení

Designově čistý výsledek

Samotná montáž se provádí na ocelové latě pomocí samořezných šroubů s roztečí 600 mm. Jedná se o skryté kotvení, kdy jsou šrouby zakryty další kazetou. Každá kazeta je opatřena vlastním identifikačním číslem, což výrazně usnadňuje montáž kazet na fasádu dle kladečských plánů. Součástí systému jsou i rohové kazety, standardní i netradiční lemovací profily, speciální šikmé kazety do štítů atd., to vše je navrženo s maximální pečlivostí a citem, dodávající fasádě elegantní vzhled.

3D SOFTWARE NAVRHNE I SPOČÍTÁ

Pro přípravu montážní dokumentace vyvinula společnost Lindab unikátní software, který umožňuje rychlý a přesný návrh opláštění. Díky tomu lze již od prvotního zpracování poskytnout architektovi a investorovi velmi přesnou představu o finálním vzhledu fasády. Součástí nabídky je i 3D model fasády.
Po odsouhlasení návrhu software zpracuje kompletní výpis materiálu včetně všech doplňků, jako jsou ocelové latě, lemovací profily, spojovací materiál.

Zdroj: TZ Lindab, s. r. o.
www.lindab.cz; www.lindabstrechy.cz
 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*