Festival |Živé město – Ožijte se svou čtvrtí|

3. ročník multižánrového neziskového festivalu Živé město – Ožijte se svou čtvrtí, který začíná již za tři týdny na Praze 6. Letos se festival uskuteční 21.-22. 9. a 25.-29. 9. a jeho podtématy jsou "dvorky, zahrádky a železnice". Cílem akce je oživení kulturního dění, veřejného prostoru a sousedských vztahů na Praze 6.
Vstup na festival je zdarma.


Program postupně zveřejňujeme na našem webu.

Součástí festivalu bude opět dejvická sekce pouliční sousedské slavnosti *Zažít město jinak (*21. 9.* v Mařákově ul.), *pokud jste z okolí a rádi byste se ještě zapojili,  kontaktujte nás co nejdříve na info@zive-mesto.cz.
Součástí slavnosti bude (kromě workshopů, her, koncertů, tančírny, boxu či divadel atd.) *soutěž o nejlepší domácí chleba*, neváhejte a přijďte se pochlubit!

Již tradiční *zahradní bleší trh *se spolu s výtvarným workshopem pro děti uskuteční *22. 9.* v Klubovně, přihlašovat se můžete na blesak@zive-mesto.cz do 10. 9. (napište, odkud jste a co chcete prodávat), přičemž preferujeme místní prodejce.

Součástí programu budou také *filmová promítání*, *komentované procházky* či *cykloprojížďky*, *divadelní představení*, *tančírna*, *výstavy*, *workshopy, sousedské akce *ve vnitroblocích, *autorská čtení* nebo *běžecký závod v Divoké Šárce* (3,5 km a 7,5 km; jednou z kategorií bude "Nejrychlejší ulice", tak si přijďte zaběhat i se sousedy).

*Fotogalerii *z našich minulých akcí naleznete zde.
za Živé město, o. s. Tereza Mašková
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*