FOR ARCH otevře evropské stavební trhy českým firmám

Stavební veletrh FOR ARCH mění rozměr výstav pořádaných v Česku. Kromě výstavních ploch, kterými mohou firmy oslovit především konečného zákazníka, připravili organizátoři takové akce, které umožní stavebním firmám a dodavatelům materiálů rozšířit své podnikání nejen v Česku, ale i v zahraničí. Matchmaking business meetings (MBM) a již třetí ročník Matchmaking FOR ARCH propojí díky organizovaným schůzkám přihlášené zájemce s českými či zahraničními vystavovateli. Největší stavební veletrh v Česku, který se uskuteční 15.–19. září, nabízí podporu českým exportérům zcela zdarma.


Zajímavé obchodní partnery, dodavatele či distributory budou mezi českými firmami hledat zástupci německých, polských, italských, španělských a dalších zahraničních stavebních podniků. Ti přijedou na letošní stavební veletrh FOR ARCH, aby se v rámci Matchmaking FOR ARCH již potřetí v řadě sešli se zájemci o expanzi na zahraniční trhy.

Dvacetiminutová setkání s potencionálními obchodními partnery se uskuteční 16. září mezi 10–13 hodinou v Kongresovém sále ve vstupní hale II. areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Akreditace i následná realizace setkání je zcela bezplatná. Díky Matchmaking FOR ARCH v letech 2013 a 2014 už české společnosti navázaly úspěšnou spolupráci s řadou německých společností. Nad letošním ročníkem opět převezme záštitu Enterprise Europe Network.

Za stejných podmínek, tedy zdarma a ve stejném čase, se mohou profesionální návštěvníci a obchodní nákupčí zapojit do programu Matchmaking business meetings (MBM). Ten je určen pro společnosti, které mají zájem navázat obchodní spolupráci, hledají dodavatele, partnery, nebo chtějí uzavřít smlouvu s českými firmami v oboru stavebnictví.

Do obchodních jednání se mohou zapojit všechny firmy, které se na webových stránkách veletrhu FOR ARCH WWW.FORARCH.CZ/MBM akreditují prostřednictvím jednoduchého kontaktního formuláře.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současných veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. Září 2015.
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*