Fortuna Lázeňský dům Praha — po renovaci

Fotogalerie ke článku (1)

Fortuna lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních

Fortuna lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních
Celá fotogalerie (1)

Fortuna Lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních, jehož provozovatelem je společnost CPI Hotels, má za sebou zdařilou renovaci a reorganizaci provozů. Přizpůsobila se tak novým trendům — jednoduchosti a pohodlnosti.

Úpravami prošel především interiér secesního objektu lázeňského domu Fortuna. „Našim záměrem bylo shromáždit veškeré procedury do blízkosti recepce, aby měli hosté vše podstatné na jednom místě. Dbáme tak především na pohodlí našich klientů,“ vysvětluje ředitelka hotelu Soňa Forstová. „Součástí naší nabídky jsou nové, moderní formy léčby a procedury jako například masáže, zábaly či v poslední době velmi populární elektro a magneto léčba,“ popisuje Soňa Forstová.  
Fortuna Lázeňský dům Praha je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Městskému divadlu, jen pár kroků od lázeňského dění na kolonádě. „Lázeňský dům nabízí 78 jedno- a dvoulůžkových pokojů, nově přibylo luxusní dvoulůžkové apartmá, které rozšiřuje nabídku ubytování hotelu a uspokojí tak i náročnější klientelu,“ dodává ředitelka.   Františkovy Lázně jsou po více než dvě století světově uznávanými lázněmi pro léčbu onemocnění krevního oběhu, pohybového aparátu a ženských potíží. Po svém zakladateli, císaři Františku I., získal název i první léčivý pramen. „Využíváme místních zdrojů léčivých vod, plynů a blízkých rašelinišť. Velmi oblíbené jsou uhličité koupele, slatinné zábaly, podvodní masáže, vitamínové a plynové injekce či kyslíková terapie,“ doplňuje Forstová.    


TZ 12. 6. 2008 
Informace o společnosti CPI Hotels najdete na www.cpihotels.cz

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*