Goodies_fresh bistro

Tento projekt byl pro nás atraktivní, protože jsme ho zpracovávaly jako celek, i s vizuální identitou bistra. Důležitá byla základní barevnost konceptu – zvolily jsme žlutou, která povzbuzuje smyslové orgány, hlavně chuť a jako kontrastní barvu černou. Dalším vizuálním prvkem je kruh, z kterého je složen logotyp bistra. Prostor jsme stylizovaly i do designu světel a celého podhledu zadní jídelny, kde navozuje pocit louky plné pampelišek.
Bistro je založeno na rychlém stravování z těch nejkvalitnějších surovin většinou z Bioprodukce. Interiérem se prolíná jednoduchá černobílá kresba pasoucího se dobytka v horách, luční kvítí, spokojeného býka na toaletách a sprchy s průzračnou vodou nad pisoárem.
Hrajeme si s kresbou a tisky na plexisklo, někdy na pomezí kýče, s nadhledem říkáme, že jsme „dovezly kus Švýcarských hor“ k Arbesáku. Nábytek je vyroben na míru. Kombinujeme materiál masivního dubu a kovových konstrukcí. Používáme také tahokov jako interiérový a exteriérový prvek, který podkládáme výraznou žlutou a tvoříme tak prostorovou tapetu.
V současné době majitelé otevřeli druhý podnik v Jičíně pod stejnou značkou s podobnými interiérovými prvky.

Autorská zpráva

Autor: Michaela Chvojková
Grafika: Petra Novotná Stránská

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*