HELUZ míří se svými úspěšnými produkty na IBF

Výběr nejlepších produktů ze svého sortimentu přiveze na brněnský stavební veletrh IBF společnost HELUZ cihlářský průmysl. Ve dnech 24.–28. 4. 2012 se zde návštěvníci budou moci blíže seznámit nejen s novinkami z posledních měsíců, ale i s ostatním sortimentem společnosti. Stánek největšího českého výrobce cihel najdou letos návštěvníci v pavilonu „V“ pod číslem 137.


Hlavním lákadlem stánku HELUZ budou v letošním roce cihly s integrovanou tepelnou izolací HELUZ Family 2in1 pro zdivo šířky 50, 44 a 38 cm, splňující požadavky na obvodovou konstrukci nízkoenergetických a pasivních domů, a komplexní komínové systémy včetně podzimních novinek METAL, IZOSTAT a MINI. Cihelné bloky HELUZ Family 50 2in1 již na veletrzích posbíraly významná ocenění. Uznání porotců si získaly hlavně díky nejlepším tepelněizolačním parametrům na trhu umožňujícím realizaci energeticky efektivních zděných domů bez dalšího zateplení. O ocenění se tento výrobek bude ucházet i na IBF.
Kromě zmíněných hitů posledních měsíců bude na stánku k vidění i roletový a žaluziový překlad či ukázky omítkových systémů. Návštěvníci budou moci získat slevový kupón na materiál HELUZ pro hrubou stavbu, zdarma budou k dispozici prospekty, CD a DVD. Zájemci si také budou moci zakoupit novou tepelnou příručku.

Ukázky zdění z broušených cihel budou probíhat na venkovní ploše (A2-0, stánek 003).
Zdivo z cihel HELUZ Family 50 2in1 bude také součástí prezentace na stánku Centra pasivního domu jako jedna z variant řešení obvodové stěny pasivního domu.
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*