HELUZ připravil technický seminář pro projektanty a stavitele

Sérii samostatných seminářů připravila na únor a březen společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Jednodenní semináře pod názvem „HELUZ od A do Z“ v teorii a praxi – technicko informační fórum pro projektanty a stavitele proběhnou v pěti krajských městech.

Hlavními tématy budou zkoušky cihelných materiálů, statika svislých a vodorovných konstrukcí, tepelná technika a komínové systémy HELUZ. Témata budou přednášet odborníci ze společnosti HELUZ, jako host vystoupí s příspěvkem na téma Snižování energetické náročnosti budov také Ing. Jiří Šála, CSc., který je uznávaným odborníkem na tepelnou techniku budov.

V průběhu dne proběhne také ukázka zdění z cihelných bloků Family a montáže cihelného komínu HELUZ; chybět nebude ani slosování dotazníků o ceny a odborné publikace z vydavatelství JAGA.

Semináře jsou zařazeny do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT, účastníci tedy obdrží za absolvování semináře akreditační bod.

Více podrobností a přihlášku najdete na webových stránkách www.heluz.cz nebo na webu pořádající agentury AZ PROMO Praha.

Termíny seminářů:

 
Termín
Město
Hotel
2.2.2012
Praha
Hotel Čechie, U Sluncové 618
9.2.2012
Hradec Králové
Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábř. 375
16.2.2012
Brno
Kongresové centrum BVV, Výstaviště 1
28.2.2012
České Budějovice
Hotel Gomel (ART IGY), Pražská tř. 2306/14
28.3.2012
Ostrava
Club hotel Harmony, 28. října 170
 

 

Tisková zpráva, 12. 1. 2012

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*