Hlasujte pro stavební výrobek či technologii roku 2011!

Blíží se vyhlášení výsledků 4. ročníku soutěže Stavební výrobek – technologie roku 2011, jejímž posláním je zvyšování znalostí o kvalitě a způsobu využití špičkových a inovovaných výrobků a technologií. A letos poprvé má veřejnost možnost také hlasovat a udělit „svou“ cenu.

Přehled nominovaných výrobků a technologií roku 2011 s možností veřejného hlasování najdete na adrese: www.stavebnivyrobekroku.cz.
Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Stavební výrobek – technologie roku 2011 proběhne v sídle organizátora – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v Praze na Václavském nám. 31 dne 28. 2. 2012 v 17 h. Do té doby můžete hlasovat.Veřejnou soutěž o stavební výrobek a technologii roku vyhlásila Česká stavební akademie Praha poprvé v roce 2008. Záštitu nad soutěží převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo životního prostředí ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Posláním soutěže je především podpora a urychlení uvádění nových výrobků a technologií z výzkumu a vývoje do výroby a jejich využití v realizaci staveb. Soutěž přispívá ke zvyšování znalostí o kvalitě a způsobu využití špičkových a inovovaných výrobků a technologií a významně tak ovlivňuje výsledky stavitelského umění. Přihlašovatelem může být výrobce, dovozce nebo prodejce, pracoviště výzkumu a vývoje nebo realizátor stavby (investor, projektant, dodavatel) či její uživatel.
 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*