Iconic Awards 2020 Best of Best pro kuchyň SIeMatic SLX Pure

První ocenění roku 2020 získala kuchyně SieMatic SLX Pure
Kuchyně SieMatic jsou známé především pro svůj unikátní desig a nekompromisní kvalitu.  Tento výrobce jedinečných kuchyní se ke svému 90letému výročí chopil výzvy,  jak ještě více zdokonalit a přetvořit „bezúchytovou“ variantu.

Na scénu přichází SieMatic SLX Pure
Tento nový koncept si velmi rychle získal srdce klientů po celém světě a zároveň získal tak prestižní ocenění ICONIC AWARDS 2020 za zcela unikátní design. V kategorii „Kuchyně a domácnost“ pak ještě získal ocenění „Best of Best“.

Nový koncept spíše jako „obývací pokoj“
SieMatic SLX Pure vás ihned zaujme čistými liniemi a krásnými proporcemi. Velice chytře je zde zakomponováno osvětlení, které vytváří dojem, jakoby se pracovní deska vznášela ve vzduchu. Celá kuchyně spíše působí jako přechod do obývací části bytu, či domu a díky tomu zde rádi budete trávit více času. Stala se okamžitě ikonou v segmentu kuchyní, ale i jako produkt.

Prosklené a elegantně osvětlené skříňky působí až magicky

Tento nový kuchyňský koncept je součástí již známé kolekce SieMatic Pure, který se vyznačuje právě minimalismem a čistotou linií. Dnes můžeme bez obav říci, že SieMatic uspokojí všechny klienty. Řada Urban je zase ideální pro klienty, kteří jsou spíše intuitivně zaměření a nemají rádi přesně vymezené prostory. Tvoří ji solitérní části nábytku – jako např. další úspěšný vítěz, elegantní solitér, SieMatic 29.

Propojení tradice a modernismu je charakteristická pro klasický styl, kde je unikátní především kombinace kovu a skla.
V prodeji již nyní v showroomu Stopka, Klimentská 46-48, Praha 1.
www.stopka.cz

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*