II. etapa Obytného souboru Na Krutci zkolaudována

Fotogalerie ke článku (5)

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci

Obytný soubor Na Krutci
Celá fotogalerie (5)

Architektem projektu je ateliér KUBA & PILAŘ architekti.

Obytný soubor Na Krutci, developerský projekt společnosti Metrostav, a. s., úspěšně dokončil další krok — většině ze 13-ti jedinečných solitérních vil, jež jsou bezesporu dominantou celého projektu, bylo uděleno kolaudační rozhodnutí. II. etapa projektu tak vstoupila do jedné ze svých posledních fází, a moderní bydlení v Tiché Šárce, jehož I. etapa výstavby se stala nositelem Best of Realty a získala ocenění v prestižní přehlídce Nový domov, je připraveno pro své budoucí majitele.

Obytný soubor Na Krutci představuje luxusní bydlení v klidném prostředí pražských Vokovic na Praze 6 s nádherným výhledem do Tiché Šárky a přitom snadnou dostupností do centra města.
Všechny objekty I. etapy, které byly dokončeny v loňském roce, se již staly novým domovem mnoha rezidentů.
Obytný soubor Na Krutci vstoupil do další důležité fáze - kolaudační rozhodnutí bylo uděleno i většině ze 13-ti solitérních vil, jež byly dokončeny v rámci II. etapy. Samostatně stojící vily, z nichž každá má jedinečnou architekturu a osobité uspořádání, jsou nyní připraveny pro své budoucí majitele, kteří Na Krutci najdou komfortní domov zakomponovaný do moderního architektonického celku.
Projekt Obytného souboru Na Krutci spojuje koncepci luxusního domova s dalšími přidanými hodnotami, jimiž jsou nádherné okolí atraktivní Prahy 6 s nepřebernými možnostmi výletů, jedinečné RS Sport centrum Romana Šebrleho či možnost jen za pár minut stanout na Vítězném náměstí nebo na letišti v Ruzyni.
„Obytný soubor Na Krutci profilujeme jako luxusní domov, který dává pocit bezpečí, přičemž ruch velkoměsta máte v dosahu jen pár minut,“ dodává Martina Huclová, marketing & PR manažerka společnosti Metrostav a.s.; Divize development. „Tento developerský projekt je navíc vynikajícím příkladem umění architektů, což dokazují i ocenění, která jsme za I. etapu výstavby v minulém roce získali.“

Informace o projektu: Obytný soubor Na Krutci
Lokalita: Praha 6 — Vokovice, ulice na Krutci
Investor: Metrostav Krutec, s. r. o. 100% dceřiná společnost Metrostavu, a. s.
Dodavatel: Metrostav, a. s. - Divize 8
Architekt: ateliér KUBA & PILAŘ architekti
Prodejce: Metrostav development

www.krutec.cz
Celková plocha pozemku: cca 3,8 ha
Velikost vil: 240 až 490 m2

Zdroj: TZ Metrostav 12.2.2008

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*