III Věže v Bratislavě – Nejlepší rezidenční projekt roku 2009

Fotogalerie ke článku (1)

Obytný soubor Tři věže v Bratislavě

Obytný soubor Tři věže v Bratislavě
Celá fotogalerie (1)

Quinlan Private Golub a projektový joint venture partner Cresco Group s potěšením oznamují, že jejich společný vlajkový projekt v Bratislavě získal ocenění „Nejlepší rezidenční projekt roku 2009“ na letošním udílení CiJ Awards, které se konalo 8. prosince v Bratislavě. Projekt zvítězil ve velké konkurenci a získal toto nejuznávanější ocenění pro výjimečné realitní projekty ve střední Evropě.

Toto ocenění potvrzuje, že projekt III Věže je jedním z nejúspěšnějších rezidenčních projektů na Slovensku. Jedná se o tři vzájemně propojené věže; třetí a poslední z nich byla dokončena ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. V současné době zbývá k prodeji pouhých 109 apartmánů z celkových 660, což znamená, že 83 % jednotek bylo prodáno a to je za daných ekonomických podmínek vynikající výsledek.
III Věže je významným projektem a jeho strategická poloha v centru slovenské metropole z něj činí příjemné místo pro aktivní trávení volného času, kulturní a sportovní vyžití a nabízí širokou škálu dalších služeb. V každé budově je 211 bytových jednotek a dalších 3600 m2 je určeno pro maloobchodní prostory, které slouží především pro obyvatele III Věže.
III Věže nabízí velké množství rozdílného bytového uspořádání a velikost bytů v rozmezí
40 — 220 m2. Terasy, lodžie a velká okna se sníženými parapety poskytují jedinečný výhled na historické centrum města, Karpatské hory a Bratislavský hrad.
“To je skvělý výsledek pro Quinlan a Cresco. III Věže je jeden z nejúspěšnějších projektů na Slovensku a věřím, že i v celém regionu střední a východní Evropy. Je pravda, že podmínky na trhu nebyly tento rok lehké, ale zaznamenali jsme vysoké prodeje a to je pro nás jasným důkazem skutečně úspěšného projektu. Velmi rád bych poděkoval celému bratislavskému týmu Tri Veže za jejich neúnavnou práci, která nám připravila dobrou pozici pro rok 2010," řekl Roger Dunlop, QPG CEO.

“III Věže je prvním výškovým rezidenčním projektem v regionu. Celý komplex má obytnou plochu o velikosti 110 000 m2 a je vybaven prvotřídními výrobky a materiály a zároveň prodejní cena bytových jednotek je srovnatelná s obdobnými projekty v Bratislavě. Projekt má ambici nastavit na rezidenčním trhu nové standardy kvality a být referenčním projektem pro naší další plánovanou výstavbu," řekl Štefan Beleš CEO Cresco Group.
Slavnostní večer udílení CiJ Awards se koná každý rok v pěti hlavních městech regionu (Bratislava, Praha, Budapešť, Varšava a Bukurešť) a pořádá ho CEE CIJ, přední realitní časopis v regionu střední a východní Evropy. Třetí ročník CiJ Awards Slovensko se konal 8. prosince v hotelu Radisson SAS Carlton v Bratislavě. Udílení cen na Slovensku proběhlo poprvé v roce 2007 a od té doby se jedná o jeden z nejoblíbenějších večerů roku, který je završen čtyřchodovou večeří, hudbou a zábavným programem. Tento ročník byl navíc ozvláštněn 15. výročím vydavatelství Roberts Publishing Media Group, které CiJ Awards pořádá.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*