James Hardie Europe spustil program webinářů

Ani v době koronavirové epidemie se stavebnictví nezastavilo, stavebniny jsou otevřené a stavby i ve ztížených podmínkách pokračují. Nouzový stav však neumožňuje udržovat průběžné osobní kontakty s odbornou veřejností a informovat ji o aktuálních produktech a řešeních. Z toho důvodu připravila společnost James Hardie Europe na duben sérii několika webinářů.

Ty jsou určeny obchodníkům, dodavatelům dřevostaveb nebo modulárních systémů, realizačním firmám, projektantům a další profesním partnerům a pokrývají všechny hlavní oblasti podnikání firmy.
Program webinářů
• Požární bezpečnost dřevostaveb  – od detailu k realizaci v termínu 22. 4. 2020 v 9 hodin.
Cíl webináře – představení problematiky dřevostaveb z hlediska požární odolnosti a bezpečnosti. Od základních požadavků přes návrhy, detaily až po řešení. 

• Suché podlahy v dřevostavbách – lehké a přesto účinné v termínu 29. 4. 2020 v 9 hodin.
Cíl webináře – představení výhod suchých podlah v dřevostavbách. Od požadavků přes návrh až po řešení.  

• Moderní fasádní systémy pro DŘEVOSTAVBY 
Cíl webináře – představení odvětrávaných fasádních systémů od návrhu až po realizaci. 

• Akustika – silná stránka dřevostaveb 
Cíl webináře – představení problematiky vzduchové a kročejové neprůzvučnosti v konstrukcích dřevostaveb. Od základních pojmů přes požadavky po návrh a realizaci konstrukce. 

Již uskutečněné webináře (Akustika – silná stránka dřevostaveb a Moderní fasádní systémy pro dřevostavby) jsi zájemci mohou prohlédnout tady, stejná adresa je určena i pro přihlášení na připravované webináře ve druhé polovině dubna. Zapojení do diskuse a případné dotazy bude možné v průběhu webináře realizovat formou chatu. Délka trvání je cca hodinu.

Za tým společnosti James Hardie Europe se na vaši účast v připravovaných webinářích těší
Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*