JDS ARCHITECTS, nová vlastní kancelář a výstava v Bruselu

V pátek 2. prosince otevřelo dánské architektonické studio JDS kancelář v Bruselu. Jako přípravu na dánské předsednictví EU představuje JDS v Bruselu řadu svých realizovaných a připravovaných projektů v Dánsku i zahraničí.


JDS / Julien De Smedt Architects je multidisciplinární kancelář zaměřená na architekturu a design od velkého měřítka urbanistických projektů po návrhy nábytku. Spolupracuje s talentovanými designéry a zkušenými architekty, kteří vedou projekty od prvních skic po autorský dozor na stavbě. Nezávisle na měřítku náš přístup usiluje o sociální přátelskost ve výsledku, je entuzisatický v ambicích a profesionální v metodách. Soustavným rozvíjením přesných a přísných metod analýzy docilujeme kombinace inovativního myšlení s efektivní produkcí. Základem naší architektury je schopnost dívat se na věci čerstvě, ale zkušenýma očima. Tento přístup už přinesl své výsledky v širokém portfoliu dánských a mezinárodních projektů.

Vlastní kancelář má padesát lidí a spolupracuje s dalšími externími konzultanty, pokud je to relevantní a situace to žádá. komplementarita zdrojů zaručuje, že porjekty netrpí ani přílišnou konvečností ani naivitou. JDS založil architekt Julien De Smedt, bývalý spoluzakladatel studia PLOT.
JDS Architects mají kanceláře v Bruselu , kodani, Belo Horizonte a Šanghaji.
Můžete navštívit naše stránky, prohlédnout si projekty, videa nebo přečíst poslední novinky.

Jenha Marina Resort Beirut
Randomly colored render ID, 81 x 59 cm 
  
Administrative City – BE Buildings
Randomly colored render ID, 81 x 59 cm

                    
Pramen: JDS

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*