Kamion plný KM Bety

Fotogalerie ke článku (2)

1. místo obhájil Jaroslav Ježek

1. místo obhájil Jaroslav Ježek
Celá fotogalerie (2)

V oblíbené soutěži pro pokrývače obhájil loňské prvenství Jaroslav Ježek z Kosovy Hory

Cílem kamionu plného tašek KM Beta je opět Kosova Hora

Loňské prvenství v pokrývačské soutěži „Kamion plný KM Bety“ obhájil Jaroslav Ježek, a tak se kamion plný tašek KM Beta opět rozjel do Kosovy Hory, kde jeho firma sídlí. Nejlepší pokrývačské firmě náleží za první místo dvacet palet střešní krytiny KM Beta. Slavnostní vyhlášení pokrývačské soutěže se konalo 26. března v hotelu Medlov. Ten se nachází na břehu stejnojmenného rybníka ve vyhledávané rekreační oblasti Českomoravské vrchoviny.


Soutěž „Kamion plný KM Bety“, vyhlašovaná tradičně společností KM Beta, a. s., má od letošního ročníku dvě části — pokrývačskou soutěž a soutěž pro realizační firmy se zdicím systémem KMB SENDWIX. Pokrývačská soutěž je určena realizačním pokrývačským firmám. Vítězem se stane ta firma, která za rok položí nejvíce metrů čtverečních betonové střešní krytiny KMB Beta a KMB HODONKA. Jak již bylo výše zmíněno, první místo spojené s odměnou 20 palet střešní krytiny od společnosti KM Beta získala firma Jaroslav Ježek z Kosovy Hory, jako druhá se umístila firma Ladislav Jokl z Českých Velenic (získala 10 palet střešní krytiny) a bronz patří firmě Ladislav Hlom z Příbrami 1 (5 palet střešní krytiny).
Slavnostní vyhlášení probíhalo jako již tradičně v příjemné atmosféře. Zástupce pokrývačských firem přivítal generální ředitel společnosti KM Beta a.s. Ing. Jaroslav Vogeltanz, který zhodnotil loňský rok a všem firmám poděkoval za spolupráci. Následovalo slavnostní vyhlášení a poté bohatý doprovodný program. Na odpoledne byly připraveny terénní čtyřkolky, kasino, ale také šipky, kulečník a stolní fotbal. Medlovský šéfkuchař si pro pokrývače samozřejmě připravil také vynikající pohoštění. O večerní zábavu se velmi dobře postarali Železný Zekon a tanečnice Dalila se svými vystoupeními.

Pokrývačské části soutěže „Kamion plný KM Bety“ se mohou zúčastnit všechny pokrývačské firmy, které jsou držiteli „Osvědčení o způsobilosti pro distribuci a montáž střešního systému KMB Beta a KMB HODONKA“. Více na www.kmbeta.cz.

O společnosti KM Beta, a. s.
Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně. Založena byla v listopadu 1996, čímž navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se datuje od roku 1912, kdy byl postaven v Bzenci — Přívozu závod na výrobu vápenopískových cihel. Ten vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci — Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou se začalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 — 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny.

Zdroj: TZ KM Beta a.s. Privilege PR, 10.4.2010

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*