Kanceláře roku: Již jen tři týdny k podání přihlášky!

Soutěž Kanceláře roku, kterou pořádá poradenská společnost Prochazka & Partners, hlásí, že zájemci o účast v prestižní soutěži o nejlepší kancelářské prostory mají již jen tři týdny k podání přihlášky. Uzavírka přihlášek čtvrtého ročníku soutěže je v pátek 3. ledna 2020. Pro účast stačí vyplnit formulář na webu soutěže www.kancelareroku.cz spolu s fotografiemi soutěžních prostor.

„Těší mě každoroční rostoucí zájem o naši soutěž Kanceláře roku. Kvalitní zaměstnavatelé tak vysílají jasný signál na pracovní trh, že atraktivní prostředí, které snoubí špičkový design a praktičnost, je benefitem, který oceňují všichni pracovníci. Letos jsme navíc představili dvě nové kategorie a také speciální Cenu poroty, kterou vyhraje jedna realizace napříč celou soutěží,“ říká u příležitosti 4. ročníku soutěže Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.  

V letošním roce navíc vznikla speciální Cena poroty napříč soutěžními kategoriemi, která oceňuje výjimečný přínos pro architekturu a design. Zástupce vítězného projektu vyhraje letenky a ubytování v USA pro 2 osoby se vstupy na mezinárodní konferenci NeoCon – výstavu designu pro komerční interiéry, která probíhá v Chicagu v termínu 8. – 10. června 2020.

Výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice celkem soutěží v devíti kategoriích, z čehož dvě jsou letošní novinkou:
• Nejlepší regionální kancelář (novinka)
• Kancelář nad 5000 m2 (novinka)
• Kanceláře finančních institucí
• Advokátní kanceláře
• IT kanceláře
• Poradenské kanceláře
• Kanceláře 21. století
• Hub & Co-working kanceláře
• Employee friendly kanceláře

O soutěži Kanceláře roku
Soutěž kanceláře roku vznikla v roce 2016 a nyní probíhá již její 4. ročník. Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí, a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři. Vítězové budou vyhlášeni na závěrečném galavečeru v Paláci Žofín, na který budou pozvání zástupci všech přihlášených společností. Více na www.kancelareroku.cz

tisková zpráva

Související články:
Výsledky soutěže Kancelář roku  7.2.2019 
Soutěž Kanceláře roku 2017 zná své vítěze  26.2.2018
2. ročník soutěže Kanceláře roku jde do finále  5.2.2018

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*