KAY River Lofts

Rezidenční projekt KAY River Lofts byl po necelých dvou letech dokončen a na konci léta úspěšně zkolaudován. Celková investice do projektu činila 600 milionů korun.

Budova KAY River Lofts na první pohled zaujme svou nadčasovou elegancí. Ivan Kroupa, jeden z nejvýznamnějších českých architektů současnosti, ji zakomponoval do přírodního prostředí Rohanského nábřeží. Architektonická vize novostavby vychází právě z blízkosti Vltavy, která jí dodává zcela výjimečný nádech a propisuje se do tvaru její fasády. Atraktivní lokalita přímo u řeky, osobité architektonické zpracování, vysoký standard provedení i vnitřního vybavení tvoří základní pilíře úspěchu KAY River Lofts.

V současnosti probíhají dokončovací práce v interiérech budovy i jejím okolí.

Za projektem KAY River Lofts stojí trojice developerů – Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group.

V KAY River Lofts se nachází celkem 57 jednotek – v přízemí je umístěno 7 retailových prostor a ve vyšších podlažích 50 luxusních bytů. Byty v dispozicích od 2+kk po 5+kk jsou na jednotlivých patrech promyšleně rozprostřeny, čímž je dosaženo přitažlivé dynamiky světla ve veškerých obytných prostorách. Všechny bytové jednotky nabízí nadstandardní podlahovou plochu a příjemný balkon či terasu. Interiéry jsou prostorově velkorysé, funkčně rozvržené, vybavené značkovými zařizovacími předměty.

Více na www.kay-riverlofts.cz.

Tisková zpráva

Související článek:

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*