Klínovec Meadows dokončuje 1. etapu a nejen lyžaře zve na prohlídku vzorových bytů

Přední kodaňské architektonické studio Catalyst Architects připravilo jak urbanistický, tak architektonický návrh celého centra. Skandinávským pojetím architektury inspirovaný moderní horský areál by měl první obyvatele přivítat již v únoru.

Ještě před tím ovšem Klínovec Meadows otevře veřejnosti první vzorové byty. Od 27. prosince budou moci zájemci navštívit tři vzorové bytové jednotky: studio, 3+kk a řadový dům. Do konce roku budou prohlídky možné po telefonické domluvě, od ledna počítáme s přítomností makléřů každý víkend. Spolu se stěhováním prvních vlastníků apartmánů zprovozníme i recepci, kde zájemci dostanou podrobné informace o projektu, areálu, ale i o tom, co nabízí okolí lokality,“ vysvětluje Pavel Velebil z realitní kanceláře Tide Reality, která je prodejcem apartmánového bydlení.

Podle Pavla Velebila má všech deset řadových domků realizovaných v 1. etapě, již své nové majitele. Tento největší typ apartmánů, poskytující komfort řadového rodinného domu, zaznamenal srovnatelný zájem ze strany českých a zahraničních klientů. V případě studií a apartmánů je dosud prodáno 40 % a zbývá 18 volných jednotek.

Klínovec Meadows cílí především na zájemce o rekreační či tzv. „druhé bydlení“, které oslovuje podmanivá příroda okolních Krušných hor či bohatá nabídka sportovního a relaxačního zázemí. V těsné blízkosti projektu se nachází Ski areál Klínovec a v dosahu je i německý Fichtelberg. Plánované propojení těchto dvou areálů v budoucnu nabídne 40 kilometrů prvotřídních sjezdovek. Už nyní však každý, kdo podepíše kupní smlouvu na jakoukoliv jednotku v Klínovec Meadows, obdrží dva celosezónní skipasy. A bude už na klientovi, zda se aktivně zapojí ještě do sezóny 2010/2011, anebo až zimní sezóny 2011/2012. Pestrou nabídku atrakcí lze ostatně využít i v mezidobí, a to nejen v létě – k největším lákadlům patří zejména síť cyklostezek napříč česko-německou hranicí, aqvapark, letní bobová dráha, vyhlášená golfová hřiště apod. I v zimě pak přijde vhod nabídka wellness & relax ve vyhlášených lázeňských centrech v Karlových Varech či Jáchymově.

Podrobné informace o projektu jsou na www.klinovecmeadows.cz nebo www.klinovec.cz.

Projekt Klínovec Meadows je situován pod Klínovcem do místa mezi třemi lyžařskými areály: Klínovec a Boží Dar – Neklid v České republice a Fichtelberg v německém Oberwiesenthalu. Architektonické řešení, za jehož ztvárněním stojí renomované dánské studio Catalyst Architects, vychází z moderního severského stylu, jenž je charakterizována dřevěným obložením fasád, zelenými střechami řadových domů a prosklenými plochami. Architekti plně respektovali i okolní ráz krajiny a zasadili projekt citlivě do konfigurace terénu v souladu s okolní přírodou.

Nabídka bydlení je rozmanitá – od komfortních bytů ve viladomech, kde naleznou zájemci několik různých typů a velikostí studií a bytů, včetně mezonetů s oblíbenými galeriemi, až po menší studia 1+kk či rodinně pojaté 3+kk, které jsou zastoupeny převážně v útulných řadových domech s terasami. Komfort rezidentům projektu Klínovec Meadows zajistí správa areálu, která převezme od vlastníků starosti s úklidem sněhu v zimních měsících, údržbou zeleně či s úklidem apartmánů v případě pronájmu nemovitosti turistům.Cena apartmánu 1+kk, se stáním a DPH vyjde pod hranici 1,6 milionu korun. Developer i prodejní kancelář Tide Reality zároveň nabízejí zhodnocení nemovitosti formou pronájmu v době, kdy nebude vlastník apartmán využívat. Již nyní, dva měsíce před dokončením 1. etapy projektu, jedná se zástupci velkých zahraničních i tuzemských tour-operátorů, pro zajištění budoucí klientely a počítá v projektu s recepcí a nutným servisem pro ubytované hosty i majitele jednotek.

„Klínovec a Krušné hory mají obrovský potenciál a existující plány na další rozvoj lokality to jen potvrzují. Do karet hraje i dobrá dopravní dostupnost – z Prahy na Klínovec, pohodlná vzdálenost je i z Plzně nebo severočeského Mostu, Ústí nad Labem či lázeňských Teplic,“ hodnotí přednosti lokality Vladimír Kropáček, zástupce developera a investora, společnosti Keilberg Meadows a.s.

První fáze projektu Klínovec Meadows je rozdělena celkem do 3. etap. V druhé etapě výstavby bude realizováno dalších 10 řadových domků a dva apartmánové domy s 16 byty. Tato etapa výstavby bude zahájena v květnu 2011.

 

Tide Reality spol. s r.o.
Smart Communication s.r.o.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*