KM BETA informuje obchodní partnery prostřednictvím vlastního magazínu

Fotogalerie ke článku (4)

KM BETA magazín

KM BETA magazín

KM BETA magazín

KM BETA magazín

KM BETA magazín

KM BETA magazín

KM BETA magazín

KM BETA magazín
Celá fotogalerie (4)

Společnost KM Beta, a. s. nově vydává zpravodaj určený především pokrývačským a stavebním realizačním firmám


V těchto dnech se obchodním partnerům společnosti KM Beta, a. s., dostává do rukou první číslo zpravodaje KM BETA MAGAZÍN. Na čtyřech stranách titul přináší komplexní informace o nových materiálech a změnách v sortimentu KM Beta, o akcích a soutěžích, ale také zajímavé články zaměřené na problematiku zdicích systémů i řešení střechy. Magazín formátu A3 je určen především pro pokrývačské a stavební realizační firmy, ale také pro projektanty a architekty nebo prodejce stavebnin a další partnery z oboru. Zajímavé informace tu jistě najdou také studenti a pedagogové.

Zpravodaj bude vycházet 2x ročně,“ informuje ing. Jan Hruška, obchodní ředitel společnosti KM Beta a.s. a doplňuje: „V následujících letech plánujeme vždy jedno číslo na jaře a jedno na přelomu léta a podzimu, což také odpovídá stavební sezóně.“ Náklad prvního čísla je 11 tisíc kusů. Ty byly z velké části rozeslány formou direct mailingu spolu se společenskou hrou s názvem „Postavte si dům“, kterou pro své partnery společnost KM Beta, a .s. připravila.

Do magazínu budou pravidelně zařazovány podrobné informace o aktuálních novinkách a změnách v sortimentu KM Beta. Kromě toho bude přinášet informace o vyhlášení, případně výsledcích probíhajících soutěží připravovaných společností KM Beta. V titulu nebudou chybět různé zajímavosti a reportáže ze staveb. KM BETA MAGAZÍN zkrátka shrnuje to nejdůležitější a nejaktuálnější, co realizační firmy a obchodní partnery zajímá. K odběru magazínu KM Beta se mohou pokrývači, stavební firmy a další zájemci přihlásit na redakce@kmbeta.cz. Na tuto adresu je také možné zasílat své připomínky, nápady či požadavky. KM BETA MAGAZÍN pro společnost KM Beta ,a. s., připravuje AG Geronimo, s. r. o., ve spolupráci s agenturou Privilege PR.

Zdroj: TZ KM Beta a.s. Privilege PR, 15.7.2009 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*