KM Beta spustila e-shop s materiály, střešní krytinou a zdicími prvky Sendwix

Fotogalerie ke článku (3)

www.shop.kmbeta.cz.

www.shop.kmbeta.cz.

www.shop.kmbeta.cz.

www.shop.kmbeta.cz.

www.shop.kmbeta.cz.

www.shop.kmbeta.cz.
Celá fotogalerie (3)

www.shop.kmbeta.cz - internetový obchod největšího českého výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel spolupracuje se smluvními partnery .

S výraznými slevami si nyní zákazníci mohou zakoupit střešní krytinu KM BETA a vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX od společnosti KM Beta. Až dvacetiprocentní slevy totiž nabízí nový internetový obchod www.shop.kmbeta.cz (případně http://shop.kmbeta.cz). Nový e-shop znamená maximální komfort při nákupu - od výpočtu prvků krytiny a zdiva až po objednání dodávky či montáže - vše přímo z klidu domova prostřednictvím internetu. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. Na e-shopu jsou uvedeny i kontakty na realizační firmy v daném regionu. KM Beta tak neobchází obchodní partnery vlastní nabídkou stavebních materiálů na e-shopu, jak to u obdobných systémů někdy bývá, ale naopak k nim zákazníky posílá!

V rámci představení nového internetového obchodu http://www.shop.kmbeta.cz byly nastaveny mimořádné zaváděcí ceny - na základní střešní tašky KM Beta platí sleva 20%, na doplňkové prvky krytiny sleva 10 % a na zdicí systém KMB SENDWIX sleva 12 %. Nový http://www.shop.kmbeta.cz přináší jedinečné nabídky také v rámci různých časově omezených akcí — v měsíci říjnu to byly například hydroizolační fólie JUTADACH za výrazně sníženou cenu.

Součástí služeb nabízených společností KM Beta na http://www.shop.kmbeta.cz je bezplatný výpočet potřeby krytiny a zdicích prvků KMB SENDWIX včetně finančních nákladů dle zadané výkresové dokumentace, technická pomoc od výběru materiálu po realizaci nízkoenergetického nebo pasivního domu dle volby tepelně technických parametrů, pomoc při výběru odborné realizační firmy i doprava materiálu na místo určení.

Objednávka prostřednictvím internetového obchodu http://www.shop.kmbeta.cz je přitom velice jednoduchá a rychlá. Zná-li zákazník počet a druh výrobků, stačí si na adrese http://www.shop.kmbeta.cz v sekcích „Střešní krytina“ nebo „Sendvičové zdivo“ vyhledat konkrétní položky a kliknutím na ikonu nákupního košíčku otevřít podrobnosti o výrobku. Volbou počtu kusů a následným potvrzením koupě doplní vybranou položku do seznamu v „nákupním košíku“. Po zadání fakturačních údajů následuje automatické sestavení objednávky a možnost výběru smluvního pokrývače (prodejce) z regionu. V závěru jsou po vzájemném odsouhlasení objednávky domluveny detaily platby a termíny dodání.

V případě, že zákazník neví, jaké konkrétní výrobky si má objednat, stačí využít zákaznických služeb společnosti KM Beta a zaslat nejprve výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu: mailto:kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou na: KM Beta a. s., Obchodní oddělení, 696 81 Bzenec — Přívoz. Pokud se jedná o střešní krytinu, je nutné zaslat půdorys střechy a řez, zadat typ vybrané krytiny, povrchovou úpravu a barvu. Pro výpočet zdicích prvků je nutné zaslat půdorys všech podlaží, řez a dále zadat typ zdiva (P, M, L) a tloušťku izolace. Po doručení (služba je zdarma) zpracovaného výpočtu krytiny nebo zdicích prvků už může zákazník zadat získaná data přímo na www.shop.kmbeta.cz.

Více informací nawww.kmbeta.cz nebo na infolince: 800 150 200.


O společnosti KM Beta a.s.
Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně. Založena byla v listopadu 1996, čímž navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se datuje od roku 1912, kdy byl postaven v Bzenci — Přívozu závod na výrobu vápenopískových cihel. Ten vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci — Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou se začalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 — 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny.


Zdroj: TZ KM Beta, 24.10.2008

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*