KM BETA zmodernizovala své www stránky

Fotogalerie ke článku (4)

KM BETA má nové www  stránky

KM BETA má nové www stránky

KM BETA má nové www  stránky

KM BETA má nové www stránky

KM BETA má nové www  stránky

KM BETA má nové www stránky

KM BETA má nové www  stránky

KM BETA má nové www stránky
Celá fotogalerie (4)

Nová webová prezentace je komplexní, přehledná a elegantní

Atraktivní vizuály na výrazném červeném pozadí, komplexnost informací a především přehlednost a srozumitelnost. I tak lze popsat novou www prezentaci společnosti KM Beta, a. s., největšího českého výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel. Na www.kmbeta.cz najdou zájemci podrobné informace o jednotlivých stavebních materiálech — jak o střešní krytině KM Beta, tak o sendvičovém zdivu KMB SENDWIX, dále veškeré technické příručky, certifikáty, ale také možnost okamžitého výpočtu materiálu a ceny střechy s krytinou KM Beta. Projektanti, učitelé a studenti, pokrývači i stavebníci zde navíc mají vlastní sekce, kde jsou zařazeny dokumenty a informace určené přímo jim. Na www.kmbeta.cz je také umístěn výrazný odkaz na loni spuštěný internetový obchod se stavebními materiály KM Beta (http://shop.kmbeta.cz/) či informace o aktuálních akcích a soutěžích.


Využití možnosti výpočtu střechy s krytinou KM Beta přes internet je velice snadné. V prvním kroku stačí zvolit typ střechy (sedlová, valbováâ?¦) a v rámci druhého kroku už jen vyplnit parametry střechy, zvolit typ a barvu krytiny, případně doplňky. Okamžitě po potvrzení údajů se zákazníkovi na obrazovce objeví seznam materiálu, vč. orientačních cen za 1 ks i za položku a zároveň přibližná cena celé střechy KM Beta. Tento způsob výpočtu je orientační, ale poskytuje zájemcům žádanou informaci ihned. Přesnější výpočet pak umožňuje odkaz „Žádost o přesnou kalkulaci“, který zájemci rovněž najdou na nových internetových stránkách www.kmbeta.cz. Služba je samozřejmě zdarma. O výpočet střechy s krytinou KM Beta je velký zájem. V současné době přichází do společnosti KM Beta 20 — 30 požadavků denně.


Kromě základních informací a odkazů, jako jsou technická data a informace, certifikáty a jiné dokumenty, obsahují nové stránky i prvky usnadňující projektantům či investorům představit si, jak bude střecha s krytinou KM Beta vypadat. Kromě toho zde jsou pravidelně umisťovány informace o aktuálních soutěžích a akcích. Soutěží totiž společnost KM Beta každoročně pořádá hned několik — kromě oblíbené projektantské soutěže „O pohár plný vína“ jsou to ještě studentská soutěž „Dům nové generace“ či pokrývačský „Kamion plný tašek“ a „BETA CUP“.

O společnosti KM Beta, a. s.
Společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, je ryze českou firmou se sídlem v Hodoníně. Založena byla v listopadu 1996, čímž navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se datuje od roku 1912, kdy byl postaven v Bzenci — Přívozu závod na výrobu vápenopískových cihel. Ten vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci — Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou se začalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 — 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny.

Zdroj: TZ KM Beta, Privilege PR, 30.3.2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*