KM BETA zve na odborný stavební veletrh Střechy a Stavba 2014

Užitečné a spolehlivé produkty představí společnost KM BETA na odborném stavebním veletrhu Střechy a Stavba v Ostravě. Návštěvníci výstavy se mohou kromě novinek ze sortimentu známého výrobce, těšit každou hodinu i na ukázky zdění v systému Sendwix s odborným  komentářem.
Termín veletrhu: 27. 2. – 1. 3. 2014 od 10.00 do 18.00, v sobotu do 16.00
Místo konání: Výstaviště Černá louka v Ostravě, pavilon NA2Na veletrhu si návštěvníci mohou prohlédnout všechny produkty KM BETA z celého sortimentu společnosti. Zájemce čeká široká nabídka různých typů betonové střešní krytiny v mnoha formátech a barevných provedeních, jakož i další doplňkové produkty a novinky – například tašky kabelových a hadicových prostupů, které vzbudily pozornost i na pražském veletrhu Střechy Praha.

KM BETA nabízí celou stavbu z produktů od jednoho výrobce. Společnost vyrábí betonovou střešní krytinu, pálené a vápenopískové cihly a suché maltové směsi, čímž tvoří unikátní systém pro komplexní výstavbu rodinných domů.
Více informací ZDE.
tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:
(ČTK) – Stavební veletrh se v Ostravě bude zabývat střechami i studnami
Třiadvacátý ročník odborného stavebního veletrhu Střechy a Stavba nabídne návštěvníkům od 27. února do 1. března na ostravské Černé louce mimo jiné novinky z oblastí zateplovacích systémů, střešních krytin či fotovoltaiky. Hlavním tématem celé akce bude otázka úspor energií. ČTK o tom informovala Katrin Tomanová ze společnosti Ostravské výstavy.

Na veletrhu Střechy se představí například firmy z oboru střešních doplňků, konstrukce střech nebo klempířských a pokrývačských prací. Odborná sekce Stavba nabídne obory týkající se rekonstrukcí, podlah, obkladů a dlažeb či sanitární techniky. Letošní novinkou bude specializovaná sekce Studny. „Budou se zde řešit témata založení, provoz studny, projektová dokumentace a změny v legislativě,“ uvedla Tomanová.
 
Součástí veletrhu bude výstava Výtahy a zdvihací technika. Předvedou se na ní firmy nabízející kompletní výtahová zařízení i jejich části, které působí hlavně na českém trhu. „Jde o oblast, která neustále prochází vývojem a přináší změny nejen designu, ale především v konstrukčních řešeních, úrovni bezpečnosti a snižování energetické náročnosti provozu,“ uvedla Tomanová.
 
Návštěvníci najdou na výstavách bezplatná poradenská místa. Ve čtvrtek 27. února se uskuteční rovněž konference Regenerace bytových domů, která bude zaměřená na obnovu a rekonstrukci výtahů v panelových domech. Výstavy jsou otevřeny ve čtvrtek a pátek od 10 do 18 h, v sobotu do 16 h. Vstupné pro dospělé činí 50 korun, zlevněné 30.
 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*